CZ / SK / EN / DE

ALGECO - Prostor k seberealizaci.

algeco pronajem kontejneru-prumysl 2015Pracovní prostředí, které poskytuje možnosti dalšího osobního i profesního růstu. Prostor, kde se budete cítit dobře a kde se můžete skvěle uplatnit. Práce, která Vás bude těšit – den co den. Takto u nás definujeme motivaci. Takto definujeme ALGECO. Respekt, úcta k individualitě každého zaměstnance a otevřené jednání jsou pro ALGECO důležitými hodnotami, za kterými si stojí.

ALGECO si váží dobrých výsledků svých zaměstnanců a podporuje jejich iniciativu i samostatnost. Propůjčením zodpovědnosti a kompetencí vzniká prostor pro vlastní angažmá. Vítáme kreativní přístup a využíváme týmovou či projektovou práci ke společně dosaženým úspěchům.

Chybami se člověk učí. Zacházíme s nimi konstruktivně a využíváme jich, abychom byli ještě lepší. ALGECO podporuje své zaměstnance při rozvíjení jejich potenciálu a investuje do dalšího vzdělávání.

Pole působnosti pracovníků zde však nekončí na hranicích provozního pracoviště nebo daného regionu. Jednáme jako tým a pracujeme na společných cílech. Na srdci nám leží i zdraví a osobní spokojenost našich zaměstnanců. ALGECO vytváří jako zodpovědný zaměstnavatel konkrétní možnosti, jak sloučit zaměstnání s rodinou.

Pro ALGECO platí týmová práce bez diskriminace a vysoká pracovní kultura.

Informujte se o mnohostranném a motivujícím pracovním světě u společnosti ALGECO. Získejte první dojmy o ALGECO-SCOTSMAN a jeho mezinárodním působení. Seznamte se s lidmi, kteří u nás již pracují, a informujte se o aktuálně vypsaných volných místech.

 

Kontaktní osoba pro zájemce o volné pozice:


Petra Novotná
- personalista ALGECO s.r.o.
email:
tel: (+420) 572 809 009
mobil: (+420) 739 324 263
fax: (+420) 572 520 860

 

AKTUÁLNĚ VOLNÉ POZICE: