CZ / SK / EN / DE

Oznámení o transakci Touax

logo300x164

 

Na konci minulého roku, dokončila skupina ALGECO akvizici společnosti Touax Solutions Modulaires SAS („TSM“).  Nově vznikající společný subjekt  je přítomen na 18 evropských trzích a vlastní více než 220 000 modulů. Působí ve více než 150 lokalitách. Tato akvizice je pro skupinu ALGECO jedinečnou příležitostí posílit své vedoucí postavení na trhu modulových staveb a modulových prostorových řešení a služeb v oblasti prodeje i pronájmu, což povede ke zvýšení tržního podílu a rozšíření zákaznické základny.Sloučení nám umožní spojit silné stránky a know-how obou podniků a posílit výkon sloučené skupiny.

Rozšířená skupina ALGECO bude těžit zejména ze silných pozic a vztahů s klienty společnosti Touax na stavebním trhu. Se společností Touax také sdílíme mnoho hodnot – výrazně se zaměřujeme na klienty, neustále pracujeme na vývoji nejlepších produktů a služeb, budujeme vzájemnou důvěru a rozvíjíme spolupráci, což integraci usnadní. Tato akvizice je skvělou příležitostí k pokračování a posilování našeho partnerství. Umožní nám zlepšit kvalitu a rozmanitost našich produktů a služeb a ještě lépe uspokojovat Vaše potřeby prostřednictvím inovativních a udržitelných řešení.

Nová organizace naší společnosti bude brzy oznámena, jakmile oba podniky zkontrolujeme a sladíme. Nová společnost bude fungovat pod názvem a značkou ALGECO.

Plné znění tiskové zprávy naleznete zde:

PDF ikona

Oznámení o transakci Touax