CZ / SK / EN / DE

Dočasná školka z našich modulárních staveb

 

Datum září 2017
Region
Město Úvaly
Zákaznický sektor
public
Účel použití
třídy, sprchy, WC
Vybavení obytné, chodbové a sanitární moduly
Typ projektu pronájem
Počet modulů 54

jpg ms uvaly 006

 

Moduly byly použity pro děti z mateřské školky Kollárova, Úvaly. Pro cca 126 dětí bylo potřeba realizovat prostory. Rekonstrukce původní školky musela být prodloužena z důvodu nálezu většího objemu azbestu. Za cca 1 měsíc muselo být vše realizováno. dodávalo se IN36, INS, centrální rozvaděče a podkladové kostky.

 

ALGECO: Vybavená školka do pár týdnů? Žádný problém

Měsíc před začátkem školního roku objevili při rekonstrukci mateřské školy v Úvalech nebezpečný azbest. Celkem 126 dětí by kvůli prodlouženým opravám nemělo kam nastoupit. Díky rychlému jednání firmy ALGECO nastoupily všechny děti v pondělí 4. září do plně vybavené mateřské školy vytvořené z modulů.


Měsíc před začátkem školního roku jsme dostali úkol postavit plně vybavenou školku. Nebylo to jednoduché, ale školka dnes stojí a 126 dětí si má kde hrát. Připravili jsme pro ně tři plně vybavené třídy z našich velkoprostorových modulů řady ADVANCE 36, tyto moduly jsme přivezli od našich sesterských společností ALGECO z Belgie a Německa.“ říká obchodní a marketingový ředitel Tomáš Kaňovský.


Během měsíce připravila firma ALGECO tři plně vybavené třídy pro celkem 126 dětí. V rámci komplexní nabídky SERVIS 360° vybavila firma školku například centrálním rozvaděčem a připravila i podkladové kostky pod moduly. Ve školce postavené z modulů stráví děti minimálně 5 měsíců, než bude dokončena rekonstrukce stávající školky, ve které byl nalezen nebezpečný azbest. „Je až neuvěřitelné, že se podařilo pro děti školku tak rychle postavit. Děkujeme všem firmám, které se na její realizaci podíleli.“ říká starosta města Úvaly Petr Borecký.


Aby měly děti veškeré pohodlí, byly pro ně připraveny moduly o rozměrech 6x3 metry, které byly dovezeny z Belgie a Německa. „Máme k dispozici přes 4000 modulů v České republice a na Slovensku. Pro potřeby dětí jsme vybrali právě tyto velkoprostorové moduly, které z našeho pohledu nejlépe odpovídají potřebám ve školských projektech. Vzhledem k rostoucím požadavkům právě na dočasné prostory v komunální sféře jak v České republice, tak i na Slovensku, je naším záměrem rozšířit nabídku o kvalitativně vyšší třídu modulárního systému, který splňuje vysoké nároky na bezpečnost, komfort a nabídne vysoký standard pro uživatele. Náš nový komfortní nájemní systém nese název ADVANCE PLUS a slučuje moderní vzhled s inovativní technikou.“ dodává obchodní a marketingový ředitel Tomáš Kaňovský.


Firma ALGECO má dlouholeté zkušenosti s dodáváním modulárních staveb na klíč včetně školek. Její realizace můžete najít například v Chuchli nebo v Roztokách u Prahy. V rámci komplexní nabídky SERVIS 360° zajistí firma ALGECO kompletní vybavení modulu. Zákazník si může vybrat z široké nabídky podlahových krytin, elektroinstalace včetně klimatizací, či kancelářského vybavení a nábytku.