Bydlení a volný čas

Realizace může být velmi rychlá! Informujte se o chytrých řešeních modulárních staveb - rychlé a flexibilní alternativy klasických kamenných staveb. Minibyty pro singles, dojíždějící či studenty nebo ubytovny na klíč, s kuchyňskými linkami a hotovými koupelnami? Stavte pohodlně a bez stresu! Náš tým specialistů je tady pro Vás!

Pokud v krátké době potřebujete prostor navíc pro seniory, studenty či například žadatele o azyl a pokud si vedle kvality a vynikajícího servisu chcete zajistit i svou flexibilitu, jsme díky svým perfektním prostorovým řešením a vhodným návrhům financování Vaším kompetentním partnerem. Nájemní systémy jsou z dlouhodobého hlediska flexibilní; modulární stavby pak moderním protějškem k řešením natrvalo - obojí je díky krátkým realizačním lhůtám zajímavou alternativou ke klasickým stavbám. Zrealizujeme Vaši budovu v nejkratší době - na klíč. Modularita přitom skýtá nepřeberná množství možností rozšíření a tím i potřebný manipulační prostor pro oblasti využití při kolísání vytížení. Zároveň jsou možné renovační práce nebo částečná demontáž, vždy a bez problémů. Společnost ALGECO postaví Vaše bydlení komfortně a bez starostí. Díky našemu týmu specialistů obdržíte individuální hotová stavební řešení během několika týdnů včetně SERVISU 360°. Pro více jistoty a pohodlí!

Hledáte rychle realizovatelné a finančně výhodné prostorové řešení? 

Šatny, sociální zařízení, tiskové centrum, prodej lístků, společné prostory, ubytování.

Tak pestré jako mohou být vaše akce, tak flexibilně použitelné jsou kontejnery ALGECO. Můžete mít pokladnu na prodej lístku, tiskové centrum nebo šatnu pro umělce. Kontejnery ALGECO jsou stejně tak vhodné pro malé akce, jako pro velké události.

KOMPLEXNÍ NABÍDKU PRO VAŠE EVENTY NALEZNETE NA STRÁNCE https://www.algeco.cz/kompletni-vybaveni-pro-vase-eventy

Reference
Třípodlažní sestava pro stálého zákazníka
Kontejnerová, třípodlažní sestava byla dodána z kompletně repasovaných, obytných kontejnerů. Sanitární kontejnery byly nově vyrobeny.
Dny NATO 2018
ALGECO se opět po roce stalo partnerem Dnů NATO. Naše modulární stavby sloužily jako zázemí této velkolepé akce a zároveň jsme mohli vyzkoušet kvalitu našich staveb netradičním způsobem. Na naší modulární sestavě přistával vrtulník! Kromě této zajímavé zkušenost byly naše moduly použity hlavně pro organizaci celé akce a také jako VIP zóna. Samozřejmostí je také kompletní servis našich modulárních staveb, který každý rok pro tuto skvělou a populární akci dodáváme.
Zázemí pro televizní štáby na motocyklových závodech v Brně
Kontejnery byly dodány pro televizní štáby přenášející závody do celého světa. Byly vybaveny klimatizacemi a speciální úpravou okenního prostupu pro propojení kabelů. Součástí dodávky SERVIS 360°byly stoly a židle. Další dva kontejnery byly pro policisty a dva pro obsluhu.
Showroom moderní techniky z našich modulárních staveb
Z našich modulů jsme vytvořili showroom pro předvádění elektrických koloběžek a jiných high-tech produktů u jednoho z největších prodejců elektroniky v České Republice. Moduly obsahují kromě kompletního vybavení na přání zákazníka i celoprosklené dveře, které dodávají celé sestavě moderní design.
Pronájem kontejnerů pro významný hudební festival na Slovensku
Ani letos nechyběla spolupráce s jedním z největších slovenských festivalů. Tento festival se po dlouhé roky umisťuje na předních příčkách žebříčků nejlepších evropských i světových festivalů. Počet pronajatých kontejnerů a vybavení se letos opět navýšil. Nechybělo zázemí pro organizátory, hudebníky či subdodavatele. Využito bylo např. i plně klimatizované press centrum či polní nemocnice, která poskytovala zdravotnický servis pro návštěvníky. Letos jsme zde poprvé umístili také náš VIP produkt ALGECO SHOP. Organizátoři z něj byli nadšeni a tak se rozhodli, umístít ho na místo, kde se sdružuje snad nejvíce návštěvníků festivalu, u hlavního stage. Tento produkt organizátoři využili k prodeji svého merchandisu. Na horní terase ALGECO SHOPu vystupovali různý umělci a dělali se zde rozhovory se zajímavými lidmi.
Kontejnery ALGECO opět na Letní filmové škole
I letos jsme navázali na spolupráci z minulých let a opět zajišťovali zázemí Letní filmové školy. Ročník 2016 nabídl návštěvníkům opět spoustu filmů a jiné zábavy po celém Uherském Hradišti. Oproti předchozím ročníkům jsme letos rozšířili naše portfolio pronajatých kontejnerů, a k sanitárním kontejnerům, které jako vždy poskytovaly zázemí po celou dobu trvání týdenního festivalu, jsme přidali i ALGECO SHOP, který si našel po dobu trvání týdenní akce vysoké uplatnění. Sloužil totiž jako informační centrum a tak ALGECO SHOP navštívilo spoustu návštěvníků festivalu.
Stavby ALGECO opět na jednom z vrcholů léta na Slovensku
Opět po roce se vrátily modulární stavby ALGECO na přední hudební festival na Slovensku, který se svou kvalitou a zázemím řadí k nejlepším letním festivalům v celé Evropě. I letos ALGECO dodalo své špičkové produkty ALGEOCO SHOP, které sloužily k prodeji merchandisu, či jako zázemí pro natáčení rozhovorů. Patrová terasa ALGECO SHOP poskytovala krásný výhled na celý areál. Samotné zázemí festivalu však není pouze o VIP produktech a výhledech na krásný areál. I letos jsme dodali výsoký počet modulárních staveb a kontejnerů, které posloužili organizátorům, vystupujícím či subdodavatelům. Samozřejmostí jsou také sanitární kontejnery, či stavby pro zdravotnické oddělení celého festivalu. U vybraných produktů ALGECO v rámci Servisu 360° dodalo plně klimatizovaný interiér včetně veškerého vybavení.
VIP sestava a další zázemí festivalu v Ostravě
Kontejnery slouží zejména jako sestava organizačního štábu, VIP sestava u hlavního pódia, dále v zázemí festivalu pro hudebníky a pracovníky festivalu. Sanitární kontejnery jako WC a sprchy v zázemí a v oficiálním kempu.
Mezinárodní letecké dny SIAF 2017 Letiště Sliač
V srpnu 2017 se konal sedmý ročník Mezinárodních leteckých dnů v Sliači. Během prvního dne zaznamenal rekord v návštěvnosti, kdy přišlo na Sliačské letiště rekordních 100 000 návštěvníků. SIAF je nejnavštěvovanější událostí roku na Slovensku. Moduly Algeco byly umístěny pouze ve VIP zóně a sloužily jako zázemí pro návštěvníky. Osm modulů bylo rozděleno na čtyři skyboxy. Každý skybox se skládal ze dvou kontejnerů. Skybox byl složen z recepce, malého skladu a relaxační místnosti.

Máte projekt nebo se chcete dozvědět více o našich řešeních?

Naši odborníci Vám jsou k dispozici od pondělí do pátku, vždy od 8:00 - 17.00 hodin.
 

Zavoláme Vám zpět

Náš SERVIS 360°

Vybavení - balíčky


  • Nábytek
  • Kuchyňky
  • Sanitární doplňky

Technika - balíčky


  • Sítě
  • Komunikace
  • Klimatizační technika

Bezpečnost - balíčky


  • Požární bezpečnost
  • Bezpečnostní technika
  • Pojištění
  • Údržba