Bydlení & volný čas

Realizace může být velmi rychlá! Informujte se o chytrých řešeních modulárních staveb - rychlé a flexibilní alternativy klasických kamenných staveb. Minibyty pro singles, dojíždějící či studenty nebo ubytovny na klíč, s kuchyňskými linkami a hotovými koupelnami? Stavte pohodlně a bez stresu! Náš tým specialistů je tady pro Vás!

Pokud v krátké době potřebujete prostor navíc pro seniory, studenty či například žadatele o azyl a pokud si vedle kvality a vynikajícího servisu chcete zajistit i svou fl exibilitu, jsme díky svým perfektním prostorovým řešením a vhodným návrhům fi nancování Vaším kompetentním partnerem: Nájemní systémy jsou z dlouhodobého hlediska fl exibilní; modulární stavby pak moderním protějškem k řešením natrvalo - obojí je díky krátkým realizačním lhůtám zajímavou alternativou ke klasickým stavbám: Zrealizujeme Vaši budovu v nejkratší době - na klíč. Modularita přitom skýtá nepřeberná množství možností rozšíření a tím i potřebný manipulační prostor pro oblasti využití při kolísání vytížení. Zároveň jsou možné renovační práce nebo částečná demontáž, vždy a bez problémů. Společnost ALGECO postaví Vaše bydlení komfortně a bez starostí. Díky našemu týmu specialistů obdržíte individuální hotová stavební řešení během několika týdnů včetně SERVISU 360°. Pro více jistoty a pohodlí!

Hledáte rychle realizovatelné a finančně výhodné prostorové řešení? 

Šatny, sociální zařízení, tiskové centrum, prodej lístků, společné prostory, ubytování 

Tak pestré jako mohou být vaše akce, tak flexibilně použitelné jsou kontejnery ALGECO. Můžete mít pokladnu na prodej lístku, tiskové centrum nebo šatnu pro umělce. Kontejnery Algeco jsou stejně tak vhodné pro malé akce, jako pro velké události.

Reference
Třípodlažní sestava pro stálého zákazníka
Kontejnerová, třípodlažní sestava byla dodána s kompletně repasovaných, obytných kontejnerů. Sanitární kontejnery byly nově vyrobeny.
Dny NATO 2018
ALGECO se opět po roce stalo partnerem DNY NATO. Naše modulární stavby posloužily jako zázemí této velkolepé akce a zároveň jsme mohli vyzkoušet kvalitu našich staveb netradičním způsobem. Na naší modulární stavbě přistával vrtulník! Kromě této zajímavé zkušenost byly naše stavby použity hlavně pro organizaci celé akce a také jako VIP zóna. Samozřejmostí je také kompletní servis našich modulárních staveb, který každý rok pro tuto skvělou a populární akci dodáváme.
Zázemí pro televizní štáby na motocyklových závodech v Brně
Kontejnery byly dodány pro televizní štáby přenášející závody do celého světa. Byly vybaveny klimatizacemi a speciální úpravou okenního prostupu pro propojení kabelů. Dále byly vybaveny stoly a židlemi. 2 kontejnery byly pro policisty a dva pro obsluhu.
VIP sestava a další zázemí festivalu v Ostravě
Kontejnery jsou použity zejména jako sestava organizačního štábu, VIP sestava u hlavního pódia, dále v zázemí festivalu pro hudebníky a pracovníky festivalu. Sanitární kontejnery jako WC a sprchy v zázemí a v oficiálním kempu.

Máte projekt nebo se chcete dozvědět více o našich řešeních?

Naši odborníci Vám jsou k dispozici od pondělí do pátku, vždy od 8:00 - 17.00 hodin.
 

Zavoláme Vám zpět

Náš servis 360°

Vybavení - balíčky


  • Nábytek
  • Kuchyňky
  • Sanitární doplňky

Technika - balíčky


  • Sítě
  • Komunikace
  • Klimatizační technika

Bezpečnost - balíčky


  • Požární bezpečnost
  • Bezpečnostní technika
  • Pojištění
  • Údržba