Stavby & skladové prostory

Hledáte kvalitní a reprezentativní prostory pro vedení stavby?

Hledáte ubytování pro vaše stavebníky a zároveň prostor pro nutnou administrativu provázející každou stavbu? ALGECO nabízí vhodné řešení zázemí každé stavby - od jednoduchých kanceláří až po kvalitní a reprezentativní prostory určené pro vedení stavby, velkoprostorové obytné místnosti, snadno udržovatelná sanitární zařízení nebo pohodlné ložnice. Kompletní zařízení staveniště projektujeme a kalkulujeme do 24 hodin. Flexibilní systém jednotlivých modulu umožňuje rychlou výstavbu i demontáž, díky čemuž je zaručen plynulý chod stavby.

NAŠE PRODUKTOVÉ ŘADY PRO STAVEBNICTVÍ

Naše produktové řady ALGECO ORIGIN a ALGECO STORAGE zajišťují kompletní servis pro vybavení prostoru stavby.  

Reference
Naše modulární stavby jako zázemí čtyřletého projektu v Praze
V roce 2015 byl v Praze zahájen investiční plán na výměnu čtyř spalovacích kotlů. Realizace projektu přišla v roce 2018.
Dvoupatrové zázemí staveniště v Praze
Zařízení staveniště pro stavbu. Sestava je vybavena sanitárními moduly, v 1.NP jsou šatny pro pracovníky, 2.NP je určeno pro vedení stavby (kanceláře, meeting room).
Rekonstrukce obchodu v Opavě
Zákazník potřeboval vyřešit zázemí pro pracovníky na stavbě a v průběhu rekonstrukce také pro zaměstnance a zákazníky OC. Dodávali jsme také vybavení kanceláří klimatizace, fekální tanky.
Modulární stavby jako školící středisko pro zaměstnance
Objekt slouží jako školící středisko pro zaměstnance firmy a jedna menší kancelář. Pro výstavbu objektu z obytných kontejnerových modulů se zákazník rozhodl především z časových důvodů. Kromě kontejnerů jsme dodávali také přístřešek nad vstupními dveřmi, klimatizace VIVAX a hasící přístroje.
Velká administrativní budova s kompletním vybavením
V marci 2017 bola v rámci výstavby automobilky Jaguar Land Rover v Nitre postavená pre jednu z nemeckých spoločností veľká administratívna budova z mobilných kontajnerov Algeco. Budova slúži na administratívne účely pre interných a externých zamestnancov. Samozrejmosťou je samostatné sociálne zázemie pre montážnych pracovníkov. V rámci tejto spolupráce bolo poskytnutých veľmi veľa štandardných aj nadštandardných služieb, ako napríklad kompletný nábytok kancelárií, split klimatizácie, rozvody kabeláže, mobilné oplotenie, samostojace bariéry, tlačiareň, koberec a pod. Všetky priestory firmy sú pravidelne upratované.

Máte projekt nebo se chcete dozvědět více o našich řešeních?

Naši odborníci Vám jsou k dispozici od pondělí do pátku, vždy od 8:00 - 17.00 hodin.
 

Zavoláme Vám zpět

Náš servis 360°

Vybavení - balíčky


  • Nábytek
  • Kuchyňky
  • Sanitární doplňky

Technika - balíčky


  • Sítě
  • Komunikace
  • Klimatizační technika

Bezpečnost - balíčky


  • Požární bezpečnost
  • Bezpečnostní technika
  • Pojištění
  • Údržba