Obchody a podnikání

Plánujete obchodní prodejny?

Pro maloobchod, velkoobchod či gastronomické provozovny? Pokud chcete zůstat flexibilní ohledně místa a rychlosti realizace, uvažujte moderně a stavějte modulárně. Naše přizpůsobitelné koncepty jsou optimální, hlavně pokud chystáte četnější umístění. Máme zajímavá řešení především pro licenční provozovny a maloobchodní řetězce. Jsme Vaším kompetentním partnerem!

ALGECO VÁM NABÍZÍ PROFESIONÁLNÍ ŘEŠENÍ V OBLASTI MODULÁRNÍCH STAVEB PRO: 

KAVÁRNIČKY, INFORMAČNÍ CENTRA, BANKOVNÍ KIOSKY, SCHWROOMY, CUKRÁRNY, PRODEJNÍ GALERIE, PORADENSKÁ CENTRA 

Pohodlné , funkční a efektivní prostředí pro práci i komunikaci

Reference
Showroom moderní techniky z našich modulárních staveb
Z našich modulů jsme vytvořili showroom pro předvádění elektrických koloběžek a jiných high-tech produktů u jednoho z největších prodejců elektroniky v České Republice. Moduly obsahují kromě kompletního vybavení na přání zákazníka i celoprosklené dveře, které dodávají celé sestavě moderní design.
Pronájem kontejnerů pro významný hudební festival na Slovensku
Ani letos nechyběla spolupráce s jedním z největších slovenských festivalů. Tento festival se po dlouhé roky umisťuje na předních příčkách žebříčků nejlepších evropských i světových festivalů. Počet pronajatých kontejnerů a vybavení se letos opět navýšil. Nechybělo zázemí pro organizátory, hudebníky či subdodavatele. Využito bylo např. i plně klimatizované press centrum či polní nemocnice, která poskytovala zdravotnický servis pro návštěvníky. Letos jsme zde poprvé umístili také náš VIP produkt ALGECO SHOP. Organizátoři z něj byli nadšeni a tak se rozhodli, umístít ho na místo, kde se sdružuje snad nejvíce návštěvníků festivalu, u hlavního stage. Tento produkt organizátoři využili k prodeji svého merchandisu. Na horní terase ALGECO SHOPu vystupovali různý umělci a dělali se zde rozhovory se zajímavými lidmi.
Kontejnery ALGECO opět na Letní filmové škole
I letos jsme navázali na spolupráci z minulých let a opět zajišťovali zázemí Letní filmové školy. Ročník 2016 nabídl návštěvníkům opět spoustu filmů a jiné zábavy po celém Uherském Hradišti. Oproti předchozím ročníkům jsme letos rozšířili naše portfolio pronajatých kontejnerů, a k sanitárním kontejnerům, které jako vždy poskytovaly zázemí po celou dobu trvání týdenního festivalu, jsme přidali i ALGECO SHOP, který si našel po dobu trvání týdenní akce vysoké uplatnění. Sloužil totiž jako informační centrum a tak ALGECO SHOP navštívilo spoustu návštěvníků festivalu.
Stavby ALGECO opět na jednom z vrcholů léta na Slovensku
Opět po roce se vrátily modulární stavby ALGECO na přední hudební festival na Slovensku, který se svou kvalitou a zázemím řadí k nejlepším letním festivalům v celé Evropě. I letos ALGECO dodalo své špičkové produkty ALGEOCO SHOP, které sloužily k prodeji merchandisu, či jako zázemí pro natáčení rozhovorů. Patrová terasa ALGECO SHOP poskytovala krásný výhled na celý areál. Samotné zázemí festivalu však není pouze o VIP produktech a výhledech na krásný areál. I letos jsme dodali výsoký počet modulárních staveb a kontejnerů, které posloužili organizátorům, vystupujícím či subdodavatelům. Samozřejmostí jsou také sanitární kontejnery, či stavby pro zdravotnické oddělení celého festivalu. U vybraných produktů ALGECO v rámci Servisu 360° dodalo plně klimatizovaný interiér včetně veškerého vybavení.
Mezinárodní letecké dny SIAF 2017 Letiště Sliač
V srpnu 2017 se konal sedmý ročník Mezinárodních leteckých dnů v Sliači. Během prvního dne zaznamenal rekord v návštěvnosti, kdy přišlo na Sliačské letiště rekordních 100 000 návštěvníků. SIAF je nejnavštěvovanější událostí roku na Slovensku. Moduly Algeco byly umístěny pouze ve VIP zóně a sloužily jako zázemí pro návštěvníky. Osm modulů bylo rozděleno na čtyři skyboxy. Každý skybox se skládal ze dvou kontejnerů. Skybox byl složen z recepce, malého skladu a relaxační místnosti.

Máte projekt nebo se chcete dozvědět více o našich řešeních?

Naši odborníci Vám jsou k dispozici od pondělí do pátku, vždy od 8:00 - 17.00 hodin.
 

Zavoláme Vám zpět

Náš SERVIS 360°

Vybavení - balíčky


  • Nábytek
  • Kuchyňky
  • Sanitární doplňky

Technika - balíčky


  • Sítě
  • Komunikace
  • Klimatizační technika

Bezpečnost - balíčky


  • Požární bezpečnost
  • Bezpečnostní technika
  • Pojištění
  • Údržba