Obchody a podnikání

Plánujete obchodní prodejny?

Pro maloobchod, velkoobchod či gastronomické provozovny? Pokud chcete zůstat flexibilní ohledně místa a rychlosti realizace, uvažujte moderně a stavějte modulárně. Naše přizpůsobitelné koncepty jsou optimální, hlavně pokud chystáte četnější umístění. Máme zajímavá řešení především pro licenční provozovny a maloobchodní řetězce. Jsme Vaším kompetentním partnerem!

ALGECO VÁM NABÍZÍ PROFESIONÁLNÍ ŘEŠENÍ V OBLASTI MODULÁRNÍCH STAVEB PRO: 

KAVÁRNIČKY, INFORMAČNÍ CENTRA, BANKOVNÍ KIOSKY, SCHWROOMY, CUKRÁRNY, PRODEJNÍ GALERIE, PORADENSKÁ CENTRA 

Pohodlné , funkční a efektivní prostředí pro práci i komunikaci

Reference
Kancelářská budova pro dodavatele stavby plynovodu – II. etapa
Modulové stavby ALGECO tvoří zázemí pro stavební firmu. Jsou zde kanceláře, zasedací místnost a sanitární moduly. Celá budova je klimatizována s možností režimu vytápění. Sanitární moduly jsou napojeny na zdroj vody díky vrtu v hloubce 60 metrů. Odpad z celé budovy je sveden do podzemních jímek.
Kancelářská budova pro dodavatele stavby výrobního závodu na automobilové akumulátory
Kontejnery ALGECO byly použity pro výstavbu a realizaci dvoupodlažní budovy pro společnost HYUNDAI ENGINEERING CO., LTD. a jejich partnera. Tento projekt vznikl jako náhradní pracoviště s možností následného rozšíření. V první fázi šlo o budovu složenou ze 75 ks kontejnerů. Investor požadoval vybudovat pracoviště pro celkem 100 lidí, včetně dodávky kompletního nábytku a servisem 360°.
Moduly s nejrozsáhlejšími službami a kuchyní PREMIUM
Pro tuto realizaci dodáváme nejrozsáhlejší služby: servisní služby, úklid s dodávkami hygienických potřeb (mýdlo, ručníky, papírové ubrousky). IT řešení - rozvody kabelů, kompletní vybavení včetně kuchyně PREMIUM. Bezpečnostní řešení - walk ways na podesty, hasicí přístroje, venkovní osvětlení, orientační systém.
Rozsáhlá administrativní budova s kompletním vybavením
V březnu 2017 byla v rámci výstavby automobilky Jaguar Land Rover v Nitře postavená pro jednu z německých společností velká administrativní budova z mobilních kontejnerů ALGECO. Budova slouží pro administrativní účely pro interní a externí zaměstnance. Samozřejmostí je samostatné sociální zázemí pro montážní pracovníky. V rámci této spolupráce bylo poskytnuto velmi mnoho standardních i nadstandardních služeb SERVIS 360°, například kompletní nábytek kanceláří, split klimatizace, rozvody kabeláže, mobilní oplocení, samostojící bariéry, tiskárna, koberec apod. Ve všech prostorách firmy je zajištěn pravidelný úklid.

Máte projekt nebo se chcete dozvědět více o našich řešeních?

Naši odborníci Vám jsou k dispozici od pondělí do pátku, vždy od 8:00 - 17.00 hodin.
 

Zavoláme Vám zpět

Náš SERVIS 360°

Vybavení - balíčky


  • Nábytek
  • Kuchyňky
  • Sanitární doplňky

Technika - balíčky


  • Sítě
  • Komunikace
  • Klimatizační technika

Bezpečnost - balíčky


  • Požární bezpečnost
  • Bezpečnostní technika
  • Pojištění
  • Údržba