Stavby a skladové prostory

Hledáte kvalitní a reprezentativní prostory pro vedení stavby?

Hledáte ubytování pro vaše stavebníky a zároveň prostor pro nutnou administrativu provázející každou stavbu? ALGECO nabízí vhodné řešení zázemí každé stavby - od jednoduchých kanceláří až po kvalitní a reprezentativní prostory určené pro vedení stavby, velkoprostorové obytné místnosti, snadno udržovatelná sanitární zařízení nebo pohodlné ložnice. Flexibilní systém jednotlivých modulů umožňuje rychlou výstavbu i demontáž, díky čemuž je zaručen plynulý chod stavby.

NAŠE PRODUKTOVÉ ŘADY PRO STAVEBNICTVÍ

Naše produktové řady ALGECO ORIGIN a ALGECO STORAGE zajišťují kompletní servis pro vybavení prostoru stavby.  

Reference
Zázemí stavby - kancelářský komplex a šatny v Brně
Přízemní kontejnerové budovy složené z celkem 34 ALGECO modulů, poskytují zázemí pro pracovníky společnosti, která v sousedství realizuje výstavbu nového objektu. Ve dvou samostatně stojících budovách jsou kancelářské prostory a šatny, včetně sociálních zařízení. Zázemí zde nalezli nejen administrativní pracovníci, ale také pracovníci fungujícího velkoskladu. Každá část má svůj samostatný vchod. Nad vstupy do objektů jsou na požadavek investora instalovány přístřešky. Prostory šaten jsou rozděleny na část pro muže a část pro ženy.
Naše moduly ALGECO na 2019 IIHF Ice Hockey World Championship Slovakia
Jsme rádi, že naše společnost mohla dodat modulární stavby do Bratislavy a Košic, kde se v květnu konalo MS v ledním hokeji. V průběhu celého šampionátu sloužily naše stavební buňky jako zázemí pro televizní štáby a techniku. Komfort po celou dobu šampionátu zajišťovaly klimatizace a sanitární kontejnery. Všichni diváci a návštěvníci po celou dobu šampionátu procházeli speciálními moduly tzv. security zonou.
Modulární stavba ALGECO jako zázemí rekonstrukce IKEA v Brně
IKEA Česká republika aktuálně investuje do rekonstrukce svého objektu v nákupním centru Avion na jihu Brna.
Naše modulární stavby jako zázemí čtyřletého projektu v Praze
V roce 2015 byl v Praze zahájen investiční plán na výměnu čtyř spalovacích kotlů. Realizace projektu se konala v roce 2018.
Dvoupatrové zázemí staveniště v Praze
Zařízení staveniště pro stavbu. Sestava je vybavena sanitárními moduly, v 1.NP jsou šatny pro pracovníky, 2.NP je určeno pro vedení stavby (kanceláře, meeting room).
Rekonstrukce obchodu v Opavě
Zákazník potřeboval vyřešit zázemí pro pracovníky na stavbě a v průběhu rekonstrukce také pro zaměstnance a zákazníky Obchodního centra. Dodávali jsme také vybavení kanceláří, klimatizace a fekální tanky.
Modulární stavby jako školící středisko pro zaměstnance
Objekt slouží jako školící středisko pro zaměstnance firmy a jedna menší kancelář. Pro výstavbu objektu z obytných kontejnerových modulů se zákazník rozhodl především z časových důvodů. Kromě kontejnerů jsme dodávali také přístřešek nad vstupními dveřmi, klimatizace VIVAX a hasící přístroje.

Máte projekt nebo se chcete dozvědět více o našich řešeních?

Naši odborníci Vám jsou k dispozici od pondělí do pátku, vždy od 8:00 - 17.00 hodin.
 

Zavoláme Vám zpět

Náš SERVIS 360°

Vybavení - balíčky


  • Nábytek
  • Kuchyňky
  • Sanitární doplňky

Technika - balíčky


  • Sítě
  • Komunikace
  • Klimatizační technika

Bezpečnost - balíčky


  • Požární bezpečnost
  • Bezpečnostní technika
  • Pojištění
  • Údržba