Výprodej modulů použitých pro dočasnou stavbu školky a školy.

Obec Dolní Břežany nabízí k prodeji a dalšímu použití modulární stavbu, která sloužila v minulých 8 letech jako škola a mateřská škola.

Objekt Základní a mateřské školy Dolní Břežany byl realizován ze 44 jednotlivých modulů výrobkové řady SX společnosti ALGECO s.r.o., která byla vyvinuta speciálně pro sektor školství. Moduly řady SX jsou nízkoenergetické, zdravotně i hygienicky nezávadné a snaží se docílit absolutní bezpečnosti, která je pro školská zařízení velmi důležitá.
Budova Základní a mateřské školy Dolní Břežany je dvoupodlažní. Objekt má tvar kvádru 25,1x18,1m o výšce 6,36 m, kde na kratších stranách jsou přistavěny bloky vertikální komunikace. Opláštění objektu je z ocelového trapézového plechu. Střešní atika je lemována střešním dílcem, dodávaným dodavatelem modulového systému.

V případě Vašeho zájmu o odkoupení této sestavy kontaktujte Ing. Tomáše Veselého, odbor správy majetku, Obec Dolní Břežany.
e-mail: vesely@dolnibrezany.cz
tel.: +420 602378198

 

Popis:
Mateřská školka/škola Dolní Břežany

Objekt Základní a mateřské školy Dolní Břežany je realizován ze 44 jednotlivých modulů výrobkové řady SX společnosti ALGECO s.r.o., která byla vyvinuta speciálně pro sektor školství.
Moduly řady SX jsou nízkoenergetické, zdravotně i hygienicky nezávadné a snaží se docílit absolutní bezpečnosti, která je pro školská zařízení velmi důležitá.

Budova Základní a mateřské školy Dolní Břežany je dvoupodlažní. Objekt má tvar kvádru 25,1x18,1m o výšce 6,36 m, kde na kratších stranách jsou přistavěny bloky vertikální komunikace. Opláštění objektu je z ocelového trapézového plechu. Střešní atika je lemována střešním dílcem, dodávaným dodavatelem modulového systému.

V přízemí jsou situovány dvě třídy mateřské školy, současně s celým technickým zázemím pro tuto věkovou kategorii potřebným jako jsou speciálně vybavené toalety, přípravna jídla a zázemí pro učitelky. V druhém nadzemním podlaží nového objektu jsou umístěny dvě třídy pro žáky základní školy a kompletní obslužný servis pro žáky a pedagogický sbor v podobě sociálního zařízení, sboroven, úklidových místností a šaten.

Obvodové stěny se zvýšenou izolací jsou tvořeny pozinkovanou konstrukcí z plechových profilů a pozinkovaného plechu.Tloušťka tepelné izolace je 140 mm.

Stropní konstrukci tvoří pozinkované trapézové plechy uložené na ocelových střešních nosnících.Součástí střešní konstrukce je také parozábrana a tepelná izolace tloušťky 160mm.

Podlahu tvoří podlahový rošt,který je svařen z válcovaných a dutých nosníků se spodním krytem podlahy z pozinkovaného plechu a tepelnou izolací tloušťky 120mm.

Okna jsou plastová bílá s izolačním dvojsklem U=1,1W/m2K a venkovní roletou. Všechny stavební konstrukce splňují požadavky ČSN 73 0540-2-Tepelná ochrana budov. Třída energetické náročnosti budovy je B - úsporná.

Objekt splňuje nejpřísnější bezpečnostní normy v oblasti požární ochrany k jejíž splnění přispělo i  použití sádrovláknitých desek Fermacell, které byly využity k vnitřnímu obložení stěn a stropů v celkové ploše 6.000 m2. Hlavní předností materiálů  Fermacell je vysoká pevnost a odolnost, tepelný komfort, vynikající požární odolnost a v neposlední řadě i výborná akustická pohoda.

Počet modulů: 44                                                                            

Obestavěný prostor:    2651m3
Celková podlahová plocha:    794m2
Máte projekt nebo se chcete dozvědět více o našich řešeních?

Naši odborníci Vám jsou k dispozici od pondělí do pátku, vždy od 8:00 - 17.00 hodin.
 

Zavoláme Vám zpět

Náš SERVIS 360°

Vybavení - balíčky


  • Nábytek
  • Kuchyňky
  • Sanitární doplňky

Technika - balíčky


  • Sítě
  • Komunikace
  • Klimatizační technika

Bezpečnost - balíčky


  • Požární bezpečnost
  • Bezpečnostní technika
  • Pojištění
  • Údržba