ADVANCE PLUS

V případě, že v krátké době potřebujete prostor navíc k uskutečnění svých plánů a máte zvláštní nároky na bezpečnost, komfort a příjemný pocit v místnostech, jsme s našimi modulárními stavbami Vaším kompetentním partnerem: ADVANCE PLUS, nový komfortní nájemní systém společnosti ALGECO, slučuje moderní vzhled s inovativní technikou.

Systém modulárních staveb je šetrný k životnímu prostředí a odpovídá modernímu životnímu stylu. Proto je řada ADVANCE PLUS už ve standardním provedení vybavena důležitými prvky pro úsporu vody a energie. Navíc můžete ekologickou hodnotu Vaší stavby vylepšit produkty z našeho programu ECO-FUTURE. Rádi Vám ve Vašem konkrétním případě poradíme. S řadou ADVANCE PLUS postavíte nájemní budovu pohodlně a bez stresu. S naším modulárním stavebním systémem realizujeme v nejkratší době náročná prostorová řešení podle přísných bezpečnostních a ekologických předpisů a poskytujeme přitom kompletní servis 360°. Pro větší bezpečnost a komfort!

Technické informace

Celkový rozměr sestavy EN
6.058 x 2.438 mm, užitná plocha ~ 13 m2 resp.
6.058 x 2.995 mm, užitná plocha ~ 16,4 m2
Vnitřní výška: 2.500 mm
Vnější výška: 2.800 mm

Požární ochrana
Doba ohnivzdornosti všech nosných částí budov ≥ 30 minut, pro stěny a stropy modulů chodeb a schodišť třída ohnivzdornosti F30AB.

Izolace
Překročení plnění minimálního tepelného těsnění podle DIN 4108; dodržení požadavků na minimální tepelné těsnění podle EnEV* 2009 (*nařízení o úspoře energie) po dobu nájmu až na 24 měsíců
Tloušťka izolace (minerální vlna): stěna: 80 mm, podlaha: 100 mm, střecha: 80 mm

 

Více informací o produktové řadě ADVANCE PLUS

ALGECO ADVANCE PLUS

Reference
Kancelářská budova sestavená z naší řady Advance PLUS k vznikajícím výrobním halám
Kontejnerové moduly jsou součástí již třetího výrobního závodu společnosti s. n. o. p. cz a.s. Jednopodlažní sestava složená z celkem 11 kancelářských a 5 sanitárních kontejnerů v provedení ADVANCE PLUS poskytuje komfortní zázemí pro kanceláře. V této budově jsou také šatny pro zaměstnance. Budova je vybavena klimatizací a tepelnou pohodu regulují i venkovní žaluzie.
Jednací místnost a zázemí stavby z našich modulárních staveb
Modulární stavby jsou použity jako kanceláře a jednací mistnost pro vedení stavby. Zákazník potřeboval solidní zazemí pro jednání se subdodavateli a proto si vybral nový produkt ADVANCE PLUS. Součástí sestavy je i samostatná kuchyň a sanitární kontejner. Sestava je klimatizovaná dodaná s nabytkem promitacím platnem a stožáry na vlajky. Před vstupem je podesta a stříška. Na chodbě je čistící zona. Sestava je dodaná s centrálním rozvaděčem.

Máte projekt nebo se chcete dozvědět více o našich řešeních?

Naši odborníci Vám jsou k dispozici od pondělí do pátku, vždy od 8:00 - 17.00 hodin.
 

Zavoláme Vám zpět

Náš SERVIS 360°

Vybavení - balíčky


  • Nábytek
  • Kuchyňky
  • Sanitární doplňky

Technika - balíčky


  • Sítě
  • Komunikace
  • Klimatizační technika

Bezpečnost - balíčky


  • Požární bezpečnost
  • Bezpečnostní technika
  • Pojištění
  • Údržba