Školy a školky

Plánujete rozsáhlou rekonstrukci školy či mateřské školky a nestihnete vše zrealizovat v průběhu prázdnin? Nestačí ve vaší obci kapacita mateřských školek a uvažujete o založení nového subjektu, přicemž nemůžete najít vhodné prostory? Firma ALGECO vám nabízí rychlé a kvalitní řešení – kontejnerové moduly, ze kterých lze rychle sestavit praktické obytné i sanitární prostory, které splňují vysoké nároky na bezpečnost a hygienu. Jedná se o snadné, praktické a levné řešení, které přivítá každá obec ci soukromý investor.

- Výchovná a vzdělávací zařízení (školy, učebny, školky atd.)
- Přízemní i vícepatrové stavby s velkými a světlými třídami/hernami, sborovnami a kancelářskými prostory nabízející kvalitu a pohodlí zděné budovy
- Pohodlná a bezpečná schodiště
- Kvalitní sanitární zařízení
- Realizovatelné v krátké době a za výhodných podmínek

Služby
- Přízemní i vícepatrové kancelářské prostory nabízející kvalitu a pohodlí zděné budovy
- Kvalitní sanitární zařízení
- Možnost snadného připojení nejmodernější počítačové techniky
- Speciální bezpečnostní systémy
- Realizovatelné v krátké době a za výhodných podmínek

SERVIS 360°- komplexní služby pro Vaše podnikání
Reference
Rozšíření prostor základní školy
Základní škola Richnava je projektem, který v I. etapě sestával ze 14 modulů, pronajatých na dobu 1 roku jako dočasná stavba. Ve druhé etapě byl objekt přestěhován na nové místo v obci. Budova narostla díky přidaným modulům ALGECO ADVANCE IN o další druhé patro. V současné době je v této školní budově celkem 7 tříd, které jsou propojeny interiérovým schodištěm. Modulární stavba umožnila vznik kabinetů pro pedagogy, chodby s věšáky a sociálního zázemí.
Dočasné zázemí školních tříd pro základní školu
Modulová stavba pro zázemí školních tříd základní školy. Sestava se skládá z prostorných místností, pro jednotlivé třídy. V každé třídě je umístěna tabule a umyvadlo pro okamžitý úklid. V 1.NP jsou třídy spojeny chodbovým koridorem. Je zde umístěna výdejna jídla a jídelní část. Ve 2.NP se nachází sborovna s přístupem přes venkovní schodiště. Obě patra jsou vybavena sociálním zařízením.
Rychlé řešení rozšíření prostor mateřské školy
Projekt obce Gajary byl zaměřený na zvýšení kapacity v mateřské škole. Obec Gajary má v záměru realizovat generální rekonstrukci existující stavby MŠ v průběhu tohoto školního roku, tak se rozhodli pro alternativní dočasné řešení rozšíření prostor a navýšení kapacit o jednu třídu. Z 5 modulů slouží 4 kusy jako zařízení třídy a 1 modul tvoří přechodovou chodbu – propojení k původní budově MŠ.
Dočasná budova Základní školy (Slovensko)
Přízemní modulární stavba sloužící jako dočasná základní škola se čtyřmi učebnami a dvěma kabinety pro pedagogy. V budově je také chodba dlouhá 50 m, která žákům slouží také jako šatna a převlékárna. Na konci chodby jsou osazeny únikové dveře.
Zázemí pro děti ve školce z modulárních staveb
Nejpestřejší a nejbarevnější reference roku 2018. Naše modulární stavby byly využity jako dočasná školka v Bystřici.
Výstavba základní školy
Od prvního návrhu projekční kanceláře byla realizována za cca 5 měsíců dvoupatrová sestava tvořená obytnými a sanitárními moduly o rozměrech 2,5 x 6 m se světlou vnitřní výškou 3 m. Sestava slouží pro 96 dětí základní školy Velká Chuchle v Praze 5, pro které bylo potřeba realizovat dočasné prostory z důvodu rekonstrukce původní zděné školy. V modulové škole jsou 4 třídy, kabinet, šatna, sociální zázemí pro děti a učitele a úklidová místnost. Na realizaci se podílelo několik subdodavatelů, kteří na stavbu dodávali Multi Split klimatizace, ocelové konstrukce v podobě venkovního schodiště a kotvících konstrukcí klimatizací, vodovodní a kanalizační přípojku, požární vodovod a hromosvod.
Dočasná školka z našich modulárních staveb
Moduly byly použity pro děti z mateřské školky Kollárova, Úvaly. Rekonstrukce původní školky byla nečekaně prodloužena z důvodu nálezu většího objemu azbestu a za cca 1 měsíc musel najít prostor pro cca 130 dětí v Praze Úvalech. Dodávalo se IN36, INS, centrální rozvaděče a podkladové kostky.

Máte projekt nebo se chcete dozvědět více o našich řešeních?

Naši odborníci Vám jsou k dispozici od pondělí do pátku, vždy od 8:00 - 17.00 hodin.
 

Zavoláme Vám zpět

Náš SERVIS 360°

Vybavení - balíčky


  • Nábytek
  • Kuchyňky
  • Sanitární doplňky

Technika - balíčky


  • Sítě
  • Komunikace
  • Klimatizační technika

Bezpečnost - balíčky


  • Požární bezpečnost
  • Bezpečnostní technika
  • Pojištění
  • Údržba