Kariéra

ALGECO - Prostor k seberealizaci

 

Pracovní prostředí, které poskytuje možnosti dalšího osobního i profesního růstu. Prostor, kde se budete cítit dobře a kde se můžete skvěle uplatnit. Práce, která Vás bude těšit – den co den. Takto u nás definujeme motivaci. Takto definujeme ALGECO. Respekt, úcta k individualitě každého zaměstnance a otevřené jednání jsou pro ALGECO důležitými hodnotami, za kterými si stojí.

ALGECO si váží dobrých výsledků svých zaměstnanců a podporuje jejich iniciativu i samostatnost. Propůjčením zodpovědnosti a kompetencí vzniká prostor pro vlastní angažmá. Vítáme kreativní přístup a využíváme týmovou či projektovou práci ke společně dosaženým úspěchům.

Chybami se člověk učí. Zacházíme s nimi konstruktivně a využíváme jich, abychom byli ještě lepší. ALGECO podporuje své zaměstnance při rozvíjení jejich potenciálu a investuje do dalšího vzdělávání.

Pole působnosti pracovníků zde však nekončí na hranicích provozního pracoviště nebo daného regionu. Jednáme jako tým a pracujeme na společných cílech. Na srdci nám leží i zdraví a osobní spokojenost našich zaměstnanců. ALGECO vytváří jako zodpovědný zaměstnavatel konkrétní možnosti, jak sloučit zaměstnání s rodinou.

Pro ALGECO platí týmová práce bez diskriminace a vysoká pracovní kultura.

Ve společnosti ALGECO respektujeme a oceňujeme rozmanitost, jsme nadšeni pro naše lidi, zákazníky a planetu.
Rozvíjíme prostředí, kde je rozmanitost oceňována, procesy jsou nastaveny spravedlivě a každý cítí pocit sounáležitosti.
Zavázali jsme se vybudovat firemní kulturu, která spojuje to nejlepší z našich lidí a jejich jedinečných schopností, zkušeností a dovedností. Tvoříme prostředí, kde se lidé mohou rozvíjet a vzkvétat.

Připojíte-li se k týmu ALGECO,  budete moci uplatňovat a rozvíjet své znalosti a dovednosti, budete plnohodnotnou součástí týmu, který má důležitou roli v inovaci a budování lepší budoucnosti a zároveň tvoří hodnoty pro naše zákazníky, zaměstnance, společnost a planetu.

Informujte se o mnohostranném a motivujícím pracovním světě u společnosti ALGECO. Získejte první dojmy o ALGECO a jeho mezinárodním působení. Seznamte se s lidmi, kteří u nás již pracují, a informujte se o aktuálně vypsaných volných místech.


Kontaktní osoba pro zájemce o volné pozice:

Petra Novotná - HR Manager CZ/SK
email: recruitment.cz@algeco.com
tel: (+420) 572 809 009
mobil: (+420) 739 324 263
fax: (+420) 572 520 860

 

 

ALGECO Service Dame

Máte projekt nebo se chcete dozvědět více o našich řešeních?

Naši odborníci Vám jsou k dispozici od pondělí do pátku, vždy od 8:00 - 17.00 hodin.
 

Zavoláme Vám zpět

Náš SERVIS 360°

Vybavení - balíčky


  • Nábytek
  • Kuchyňky
  • Sanitární doplňky

Technika - balíčky


  • Sítě
  • Komunikace
  • Klimatizační technika

Bezpečnost - balíčky


  • Požární bezpečnost
  • Bezpečnostní technika
  • Pojištění
  • Údržba