Průmysl a energetika

Hledáte jednoduché kanceláře?

Kvalitní a reprezentativní prostory pro vedení stavby?

Velkoprostorové obytné místnosti?

Snadno udržovatelná sanitární zařízení?

Ubytovny, zařízení staveniště, sanitární moduly a skladovací prostory?

 

Kvalitní ubytování pro pracovníky stavby a umístění stavebních kanceláří.

Hledáte ubytování pro vaše stavebníky a zároveň prostor pro nutnou administrativu provázející každou stavbu?

Algeco nabízí vhodné řešení zázemí každé stavby - od jednoduchých kanceláří až po kvalitní a reprezentativní prostory určené pro vedení stavby, velkoprostorové obytné místnosti, snadno udržovatelná sanitární zařízení. Kompletní zařízení staveniště projektujeme a kalkulujeme do 24 hodin.

Flexibilní systém jednotlivých modulů umožňuje rychlou výstavbu i demontáž, díky čemuž je zaručen plynulý chod stavby.

Osvědčená bezpečnostní koncepce pro stavby všech oblastí.

Odborní pracovníci firmy Algeco jsou obeznámeni se všemi nároky, která staveniště kladou, a bezpečnostními podmínkami, které je nutno dodržet. I proto lze v seznamu referencí firmy Algeco najít i radu projektů z energetického, ropného či chemického průmyslu, tedy oblastí s vysokými požadavky na bezpečnost práce.

Reference
Zázemí pro veletržní prezentaci
Modul jako jednací místo a zázemí pro veletržní expozici v exteriéru. Kontejnerový modul je klimatizován, vybaven kuchyňkou a na jedno z oken je instalována předokenní roleta. Střecha je přístupná a tvoří venkovní terasu pro jednání se zákazníky. Zábradlí terasy poskytuje plochu pro aplikaci velkoplošné reklamy.
Kancelářská budova pro dodavatele stavby plynovodu – II. etapa
Modulové stavby ALGECO tvoří zázemí pro stavební firmu. Jsou zde kanceláře, zasedací místnost a sanitární moduly. Celá budova je klimatizována s možností režimu vytápění. Sanitární moduly jsou napojeny na zdroj vody díky vrtu v hloubce 60 metrů. Odpad z celé budovy je sveden do podzemních jímek.
Kancelářská budova pro dodavatele stavby výrobního závodu na automobilové akumulátory
Kontejnery ALGECO byly použity pro výstavbu a realizaci dvoupodlažní budovy pro společnost HYUNDAI ENGINEERING CO., LTD. a jejich partnera. Tento projekt vznikl jako náhradní pracoviště s možností následného rozšíření. V první fázi šlo o budovu složenou ze 75 ks kontejnerů. Investor požadoval vybudovat pracoviště pro celkem 100 lidí, včetně dodávky kompletního nábytku a servisem 360°.
Moduly s nejrozsáhlejšími službami a kuchyní PREMIUM
Pro tuto realizaci dodáváme nejrozsáhlejší služby: servisní služby, úklid s dodávkami hygienických potřeb (mýdlo, ručníky, papírové ubrousky). IT řešení - rozvody kabelů, kompletní vybavení včetně kuchyně PREMIUM. Bezpečnostní řešení - walk ways na podesty, hasicí přístroje, venkovní osvětlení, orientační systém.
Rozsáhlá administrativní budova s kompletním vybavením
V březnu 2017 byla v rámci výstavby automobilky Jaguar Land Rover v Nitře postavená pro jednu z německých společností velká administrativní budova z mobilních kontejnerů ALGECO. Budova slouží pro administrativní účely pro interní a externí zaměstnance. Samozřejmostí je samostatné sociální zázemí pro montážní pracovníky. V rámci této spolupráce bylo poskytnuto velmi mnoho standardních i nadstandardních služeb SERVIS 360°, například kompletní nábytek kanceláří, split klimatizace, rozvody kabeláže, mobilní oplocení, samostatně stojící bariéry, tiskárna, koberec apod. Ve všech prostorách firmy je zajištěn pravidelný úklid.

 

ALGECO Service Dame

Máte projekt nebo se chcete dozvědět více o našich řešeních?

Naši odborníci Vám jsou k dispozici od pondělí do pátku, vždy od 8:00 - 17.00 hodin.
 

Zavoláme Vám zpět

Náš SERVIS 360°

Vybavení - balíčky


  • Nábytek
  • Kuchyňky
  • Sanitární doplňky

Technika - balíčky


  • Sítě
  • Komunikace
  • Klimatizační technika

Bezpečnost - balíčky


  • Požární bezpečnost
  • Bezpečnostní technika
  • Pojištění
  • Údržba