News

25. Duben 2024
Globální zpráva o udržitelnosti za rok 2023
ALGECO, hrdý člen skupiny Modulaire Group, Vám s potěšením představuje naši nejnovější zprávu o ESG. Vyplývá z ní, že jsme na dobré cestě k dosažení našich cílů pro rok 2025, přičemž od roku 2020 jsme výrazně snížili emise založené na tržním rozsahu 1 a 2 o 30,7 %!
2. Listopad 2023
Skladové kontejnery: ideální prostor pro uložení nářadí a materiálu
Skladovací kontejnery jsou moduly, které jsou ideální pro skladování nářadí, materiálu a dalšího vybavení. Jsou k dispozici v různých velikostech a konfiguracích a umožňují přizpůsobení bez ohledu na odvětví nebo účel použití.
2. Listopad 2023
Společnost ALGECO spolupráci se Stavebninami MPL.
Společnost ALGECO oznamuje začátek spolupráce na dodávkách mobilních staveb se Stavebninami MPL, významným českým prodejcem stavebních materiálů.
16. Říjen 2023
Kreativní řešení Orange
Kreativní přístup k zákazníkovi si žádá kreativní prezentaci. Multižánrový festival Pohoda překročil slovenské hranice a má zvuk i v zahraničí.
4. Říjen 2023
Pronájem kontejnerů: flexibilní řešení pro vytváření nových prostor
Postupem času, kdy vaše firma roste a potřebujete další prostor, může nastat problém s nalezením rychlého a efektivního řešení. Nemusíte o tom dlouze přemýšlet ani zvažovat stavbu tradiční budovy, protože tyto potřeby lze vyřešit pronájmem kontejnerů. Ve společnosti Algeco nabízíme vysoce kvalitní kontejnery k pronájmu, které jsou přizpůsobeny specifickým požadavkům každého zákazníka.
18. Září 2023
ALGECO v České republice a na Slovensku slaví 25 let své existence na trhu
Slavíme 25 let působení na trhu modulárních staveb v České republice a na Slovensku! Jsme součástí mezinárodní skupiny Modulaire Group, předního dodavatele modulárních staveb v Evropě, Asii a Tichomoří.
18. Srpen 2023
Na Letní filmové škole v Uherském Hradišti jsme jako doma.
Letní filmová škola rozhodně patří mezi české filmové svátky a je potěšením pro mnoho návštěvníků z celé České republiky a nedalekého Slovenska. Tento festival patří i mezi naše oblíbené.
15. Srpen 2023
7 mýtů o modulárních stavbách
29. Červenec 2023
ALGECO opět součástí Masters of Rock
Naše služby a produkty se staly nezbytnou součástí jednoho z největších metalových festivalů pořádaných ve střední Evropě. Letos proběhl již 19. ročník festivalu Masters of Rock ve Vizovicích.
30. Červen 2023
Dobrovolnický den v Domově pokojného stáří
Dnešní hektický svět občas zapomíná na to, že starší generace potřebuje naši lásku, péči a pozornost. Je proto povzbuzující vidět, jak se někteří lidé rozhodnou vykročit mimo svou běžnou rutinu a věnovat svůj čas starším občanům. Jsme rádi, že právě takové lidi máme u nás v ALGECO!
25. Červen 2023
Globální zpráva o udržitelnosti pro rok 2022!
Ve zprávě o udržitelnosti si můžete přečíst o tom, jak jsme snížili naše celkové emise oxidu uhličitého o 26 procent – a o významných 44,2 procenta v severském regionu.
15. Červen 2023
Klimatizace v modulových kontejnerech ALGECO
Jsou mobilní, lze je snadno konfigurovat pro potřeby uživatele a jejich montáž je rychlá. To jsou důvody, proč jsou modulární stavby ALGECO stále žádanější. Pohodlí a komfort v jejich interiéru Vám zajistí klimatizační systémy.
21. Květen 2023
Chováme se ekologicky. Jsme ohleduplní k životnímu prostředí!
Vyplněním dotazníků jsem nám opět pomohli naše ekologické aktivity posunout o kousek dál. Díky Vám jsme zasadili stromy na Vysočině S ekologickým přístupem k životnímu prostředí to myslíme vážně. V naší nabídce naleznete produkty, které šetří el. energii, zamezují zbytečným únikům tepla z interiéru modulárních staveb, šetří vodu atd… Pokaždé přemýšlíme, jak více uspořit zdroje, které vyčerpávají planetu.
16. Květen 2023
World Safety Day
Dne 28. 4. jsme se jako tradičně připojili k Světovému dni bezpečnosti a ochrany zdraví při práci.
29. Březen 2023
Příležitost pro STUDENTY
Chceš nastartovat svou kariéru? Chceš poznat naši společnost. Máš SŠ nebo VŠ technického, logistického či obchodního oboru? Hledáš téma pro bakalářskou či diplomovou práci nebo máš svou vlastní vizi?
18. Červenec 2022
ALGECO míří do dalších let se svěží novou vizuální identitou!
Rosteme, inovujeme a zlepšuje. Tomuto trendu jsme přizpůsobil i to, jak se prezentujeme. Představujeme Vám nový grafický styl společnosti ALGECO, inspirovaný historií naší společnosti a jejími závazky.
18. Červenec 2022
Modulární stavba jako moderní a kreativní zázemí pro Českou televizi
Z celkem 16 obytných kontejnerů jsme postavili malé „městečko“, kde Česká televize prezentovala své pořady a svou práci. V rámci 56. ročníku Karlovy Vary International Film Festival se zde potkávali VIP hosté a jejich obdivovatelé.
22. Květen 2022
Jsme připraveni Vám pomoci s vašim festivalem, slavností a sportovní událostí
Společnost ALGECO je plně připravena na sezonu venkovních festivalů a společenských akcí. Máme skladem vše potřebné proto, aby Váš festival a vaše prezentace dopadla na jedničku.
5. Leden 2022
Poděkování za spolupráci v roce 2021
Dovolte mi, abych Vám touto cestou, jménem svým i všech mých kolegů, poděkoval za projevenou důvěru, kterou do nás vkládáte. Velmi si vážíme naší spolupráce a věřte, že naše předsevzetí do dalších let je, abychom Vám neustále zajištovali kvalitní služby a pokračovali ve včasných dodávkách kompletních chytrých řešení, zahrnující moduly a služby SERVIS 360°.
3. Říjen 2021
Moduly ALGECO znova na největší akci v Evropě - Dny NATO 2021
Během dvou dnů navštívilo největší akci v Evropě celkem 60 000 návštěvníků. Letošní Dny NATO byly kvůli opatřením související s Covid-19 v upraveném režimu. Byl omezen počet návštěvníků. Přestože byl zájem o tuto akci i letos velký, pořadatelé nemohli do areálu letiště v Mošnově vpustit více diváků.
2. Říjen 2021
Firemní automobilová flotila ALGECO v novém „kabátě“
Naši obchodní filozofii ALGECO SMART budou nově prezentovat i naše automobily, které již nyní dostávají nový design polepů. Postupně opatříme grafikou ALGECO SMART celou naši flotilu v České republice i na Slovensku.
2. Květen 2021
ALGECO modulární stavby v barvách týmů Formule 1
Modulární stavbu ALGECO Vám můžeme přizpůsobit designu, který pomůže lépe prezentovat vaši činnost a nabídku. Na fasádě modulů mohou být vyobrazena nejen loga nebo produkty Vaší společnosti, ale třeba i reálné fotografie lidí. Umíme udělat design kontejnerů na míru. Důkazem jsou i modulární stavby, které prezentují vybrané jezdce – závodníky seriálu Formule 1 při Spanish Grand Prix 2020 ve španělské Catalunya.
16. Březen 2021
Odběrové místo ihned k dispozici
Potřebujete zřídit bezpečné místo určené k odběrům a testování? Naše kontejnerové moduly ALGECO Vám poskytnou zázemí oddělené od vašich běžných prostor a tím snižují riziko přenosu virů.
10. Srpen 2020
Moto GP v Brně s modulárními sestavami ALGECO
Velká cena MotoGP Brno Czech Republic je za námi. Gratulace vítězům a všem, kterým se podařilo v této komplikované době celou akci zorganizovat.
5. Červen 2020
Nabídka klimatizačních zařízení 2020
S nadcházejícím teplým obdobím si vám dovolujeme nabídnout kvalitní klimatizaci do kanceláří a menších prostor, a to včetně certifikované montáže.
3. Červen 2020
Bezpečné jednání a návštěva v modulech ALGECO CARE
Nyní máme ve všech našich pobočkách instalován modul ALGECO CARE. Ten slouží pro bezpečný kontakt s našimi návštěvami. Jednací místo je rozděleno do dvou částí tak, aby nebylo nutné se obávat rizik spojených s virem COVID 19 či přenosem virů kapénkovou nákazou. Prosklená přepážka, elektronické komunikační zařízení a stojany s dezinfekcí jsou jeho součástí.
8. Květen 2020
ALGECO a Armáda spásy pomáhají potřebným
I v této nelehké době pomáháme. Prostřednictvím armády spásy aktuálně pomáháme lidem bez domova, kteří díky omezení související s COVID-19, nemohou provést základní hygienické potřeby. V zařízeních pro osoby bez domova jsou nyní omezené kapacity a tak se Armáda spásy rozhodla vybudovat mobilní denní centrum, jehož součástí je i náš ALGECO sanitární modul. Zde se klienti mohou umýt a následně zde dostanou zdravotní péči. Mobilní denní centrum se sanitárním modulem ALGECO se nachází Ostravě Mariánskách Horách, na ul. U Nových válcoven 9.
26. Březen 2020
Modulární prostory v boji proti koronaviru.
Kvůli rozšíření koronaviru v našich zemích je nezbytné rychle jednat. Dočasné jednotky od firmy ALGECO Vám nabízejí včasné a flexibilní optimální řešení. Volejte ihned CZ +420 733 690 207, SK +421 911 705 276 nebo e-mailem na info.cz@algeco.com Více informací naleznete na stránce www.algeco.cz/coronavirus
6. Březen 2020
Stavební buňky nahrazeny sofistikovanými moderními moduly ALGECO
Doba, kdy museli stavebníci snášet nepohodlí takzvaných „papundeklových“ stavebních buněk je pryč. Nyní mají stavebníci k dispozici klimatizované modulární stavby. Pohodlné, bezpečné a plně vybavené tak, aby se mohli plně soustředit jen na svou práci. Důkazem toho trendu je i třípodlažní ALGECO modulární stavba, která slouží jako zázemí pro stavebníky realizující novostavbu bytového domu o sedmi nadzemních a jednom podzemním podlaží.
29. Leden 2020
Šatny a zázemí pro pracovníky montážní linky
Světový výrobce bagrů a nakladačů v České republice již několik let roste a rozšiřuje tak své výrobní závody. Závod v Dobříši je významnou součástí celosvětové produkce kompaktních nakladačů.
23. Leden 2020
Modulová vrátnice při vjezdu do areálu
Kolem vrátnice z modulu ALGECO musí projet každý, který chce navštívit výrobní závod nebo vývojové centrum světoznámého výrobce bagrů a nakladačů.
4. Prosinec 2019
Novinka v naší nabídce služeb - světelná věž
Přicházíme s novinkou, která Vám umožní pronájem externího osvětlení bez nutnosti připojit se do elektrické sítě. Světelná věž je poháněna tichým dieselovým agregátem, který zásobuje halogenové reflektory osvětlující prostor. Chod zařízení je tak tichý, že je vhodná i pro hudební festivaly. Obsluha světelných věží je zcela jednoduchá. Provoz světelných věží je zcela automatizovaný a zajišťuje její zapnutí jen v okamžiku setmění.
29. Listopad 2019
BLACK FRIDAY - 20% SLEVA na servisní služby pro rok 2020
Vážení zákazníci, využijte naší mimořádné nabídky na dodávku zvýhodněných služeb.
26. Listopad 2019
Výhodná nabídka na pronájem modulové dvoupodlažní a třípodlažní sestavy.
Výhodná nabídka na pronájem modulové dvoupodlažní a třípodlažní sestavy. K dispozici od února 2020. Obě sestavy je možné navštívit. Více informací Vám poskytne vedoucí obchodního zastoupení Spythněv, kolega Ivan Verfl. Tel. 606 753 213 E-mail: ivan.verfl@algeco.com
30. Říjen 2019
Největší veřejná zakázka v České republice za 4,1 miliard korun
Mezi Krušnými horami a západočeskou Přimdou se staví 150 kilometrový plynovod. Modulární stavby ALGECO zde budou sloužit jako dočasné zázemí pro zhotovitele velké investiční akce. V celkem 15 modulech bude kancelářské zázemí, zasedací místnost a vše potřebné pro pracovníky v odlehlé lokalitě.
17. Říjen 2019
Kiosek U Staré školy v Kadově. Netradiční řešení stánku s občerstvením
Společnost ALGECO nabízí řešení nejen pro velké nadnárodní společnosti, ale i pro malé a střední podnikatele, kteří nepotřebují mnoho prostoru. Důkazem je i použití jednoho obytného modulu upraveného dle požadavku zákazníka na gastro objekt s možností přípravy a výdeje jídel. Důraz byl kladen nejen na to, aby stavba vyhovovala požadovaným normám v oblasti stravování, ale také na její vzhled.
17. Říjen 2019
ALGECO partnerem REGI Base - mobilní telerehabilitační jednotka
Jsme hrdí na to, že svůj úspěch můžeme sdílet a podělit se o něj. Pomáháme zraněnému hasiči, aby byl jeho život i nadále plnohodnotný. Společnost ALGECO se stala partnerem Nadačního fondu REGI BASE, který od roku 2011 pomáhá těžce zraněným válečným veteránům, vojákům, policistům a hasičům. Ve spolupráci jsme realizovali celosvětově první instalaci mobilní telerehabilitační jednotky.
9. Říjen 2019
ALGECO součástí Burgerfestu 2019
Moduly ALGECO jsou velmi často využívány jako zázemí na různých eventových akcích. 7 - 8. září 2019 jsme dodali naši sestavu společnosti Redbull, která na akci Burgerfest 2019 prezentovala svou hru Mind Gamers.
2. Říjen 2019
ALGECO SHOP na NATO DAYS 2019
Naše řada modulů ALGECO SHOP prošla zatěžkávací zkouškou na Dny NATO v Ostravě / NATO Days in Ostrava . Zákazník byl spokojen a my Vám můžeme tyto moduly dodat na Váš festival, pivní slavnosti či letecký den :-) Pokud Vás tyto sestavy zaujaly, neváhejte nám napsat. Obratem Vás budeme kontaktovat a společně vybereme nejvhodnější sestavu pro váš event.
15. Srpen 2019
Využijte naši speciální nabídku pronájmu mobilního oplocení.
Využijte naši speciální nabídku pronájmu mobilního oplocení. Jen u nás za bezkonkurenční cenu. Pro více informací volejte naše nejbližší pobočky: region Čechy Ing. Jan Platzer, Tel. +420 602 352 202, e-mail: jan.platzer@algeco.com region Morava Jakub Frýdecký, Tel. +420 733 690 207, e-mail: jakub.frydecky@algeco.com
2. Srpen 2019
Naše moduly na MotoGP Brno Czech Republic.
Již dnes vypukne největší motocyklový svátek v České republice - Monster Energy Grand Prix České republiky 2019 (pá 2. 8. 2019 – ne 4. 8. 2019). Již tradičně se jede v rámci světového šampionátu MotoGP v Brně na trati Automotodrom Brno - Brno Circuit. Naše společnost ALGECO, ve spolupráci se společnosti JOHNNY SERVIS, opět vytvořila díky obytným kontejnerům pro pořadatele pohodlné zázemí.
30. Červenec 2019
ALGECO – hlavní partner letních festivalů a velkých eventů
Jsme partnerem i pomocníkem při velkých akcích. ALGECO zajišťuje pronájem obytných i sanitárních kontejnerů, pro eventy v České i Slovenské republice, které navštíví statisíce lidí. Jednou z největších akcí, kde vytváříme zázemí pořadatelům a personálu, jsou Dny NATO v Mošnově.
17. Červenec 2019
Kancelářská budova sestavená z naší řady Advance PLUS k vznikajícím výrobním halám
Kontejnerové moduly jsou součástí již třetího výrobního závodu společnosti s. n. o. p. cz a.s. Jednopodlažní sestava složená z celkem 11 kancelářských a 5 sanitárních kontejnerů v provedení ADVANCE PLUS poskytuje komfortní zázemí pro kanceláře. V této budově jsou také šatny pro zaměstnance. Budova je vybavena klimatizací a tepelnou pohodu regulují i venkovní žaluzie.
5. Červen 2019
Moduly ALGECO PROGRESS ze Starého Města pro automotive
Významný německý výrobce automobilů si vybral pro své kanceláře naši nejlepší řadu kontejnerů – typ ALGECO PROGRESS. Dvě samostatné 3. patrové budovy vyrobené v závodě ALGECO Staré Město budou propojeny spojovacím modulem, u kterého bude i výtah. Objekt bude mít tzv. zelenou střechu osazenou trávníkem. Z průběhu výroby vám brzy přineseme i videoreportáž.
4. Červen 2019
Kontejnery ALGECO v Budapešti, jako komfortní kanceláře největšího výrobce farmaceutik v Maďarsku
Gedeon Richter Plc. je farmaceutická společnost s celosvětovou působností a více než 110 letou tradicí ve výzkumu, vývoji a výrobě léčiv. Má dominantní postavení v oblasti péče o zdraví ženy. Tato společnost si vybrala kontejnerové moduly ALGECO pro stavbu kancelářské budovy v Budapešti. Modulární systém poskytuje zázemí pro celkem 72 pracovníků. Objekt má 3. patra a podlahovou plochu 376,5 m2.
11. Květen 2019
Moduly ALGECO součástí MS v hokeji na Slovensku
10. května začalo na Slovensku další Mistrovství světa v ledním hokeji. Kontejnery ALGECO jsou jeho součástí.
9. Květen 2019
Konfigurátor kontejnerových stěn součástí Autodesk LIVE 2020
Náš konfigurátor kontejnerových stěn se stal součástí konference "Autodesk LIVE 2020" jako referenční ukázka. Tento konfigurátor slouží zákazníkům k modelování prostorového řešení s použitím našich kontejnerů a široké uplatnění nachází zejména v projekčních a architektonických kancelářích.
26. Duben 2019
Připravte se na horké léto včas!
S nadcházejícím teplým obdobím si Vám dovolujeme nabídnout kvalitní klimatizaci do kanceláří a menších prostor, a to včetně certifikované montáže.
13. Březen 2019
Kompletní vybavení pro vaše eventy
Každý velký festival či event se vždy potýká s nutností zajisti zázemí pro učinkujícící, personál či diváky. S ohledem na naše dlouholeté zkušenosti v tomto oboru, přicházíme s možnosti pronájmu dočasných mobilních staveb, sanitárních kontejnerů, oplocení či komplexního zajištění dalších služeb na Vašich akcích. Zázemí každé akce připravujeme pro každého klienta na míru dle jeho požadavků.
4. Březen 2019
Nový katalog Reference ALGECO k dispozici
Stejně jako v posledních letech jsme připravili aktuální verzi našeho katalogu Reference ALGECO. Doplnili jsme fotografie z roku 2018. Mateřskou školu v Bystřici, třípatrovou sestavu Varroc v Novém Jíčíně a další a další realizace. Věříme, že se Vám bude líbit.
23. Únor 2019
Vyzkoušejte zdarma naši sestavu ADVANCE PLUS
Přemýšlíte o pronájmu naší prémiové řady ADVANCE PLUS, ale máte pochybnosti o tom, že to není správné řešení pro vás? Máte otázky ohledně použitelnosti a nejste si jisti touto investicí? Využijte možnost vyzkoušet si naši sestavu ADVANCE PLUS zdarma.
23. Únor 2019
Kompletní zázemí rekonstrukce nádraží v Brně
V závěru roku 2018 jsme zajistili realizaci dočasné čekárny v dolním nádraží v Brně. Naše moduly se staly součástí rozsáhlé rekonstrukce vlakového nádraží v Brně. Z našich buněk byla vytvořena dočasná čekárna, která je vybavena 40 židlemi a stoly, a prostor pro prodej lístků až pro 110 lidí.

 

ALGECO Service Dame

Máte projekt nebo se chcete dozvědět více o našich řešeních?

Naši odborníci Vám jsou k dispozici od pondělí do pátku, vždy od 8:00 - 17.00 hodin.
 

Zavoláme Vám zpět

Náš SERVIS 360°

Vybavení - balíčky


  • Nábytek
  • Kuchyňky
  • Sanitární doplňky

Technika - balíčky


  • Sítě
  • Komunikace
  • Klimatizační technika

Bezpečnost - balíčky


  • Požární bezpečnost
  • Bezpečnostní technika
  • Pojištění
  • Údržba