Reference zákazníků

Ubytovací kapacity pro pracovníky
Kontejnery poskytly zázemí pro televizní štáby, které připravovaly vysílaní z MS 2024 v biatlonu v Novém Městě na Moravě.
Ubytovací kapacity pro pracovníky
Dvoupodlažní modulární budova slouží jako zázemí pro pracovníky staveniště.
Prezentační místo partnera festivalu
Třípodlažní sestava ve tvaru pyramidy nabídla návštěvníkům festivalu místo pro odpočinek a využití služeb partnera festivalu.
Budova Základní školy
Po dobu rekonstrukce ZŠ Moravská Nová Ves, která byly poškozena živelnou pohromou, bude složit modulární stavba jako sídlo ZŠ.
Vstupní budova do areálu
Modulární sestava sloužící jako zázemí pro správu nového areálu.
Administrativní modulární budova
Modulární stavba poskytuje kvalitní kancelářské prostředí včetně zasedací místnosti s atypickým prosklením.
Vrátnice se zázemím pro její pracovníky
Reprezentativní budova vrátnice je sestavená ze dvou modulů. Půdorysně je rozdělena na veřejný prostor - recepce/část pro návštěvníky a prostor pro soukromou bezpečnostní službu se sociálním zázemím. Moduly jsou chráněny hliníkovým fasádním obkladovým systémem, který respektuje design hlavní budovy společnosti. Vnitřní prostory jsou klimatizované a vybaveny el. přímotopnými radiátory. Vnitřní dispozice nabízí příčku s oknem na míru, která je určena pro komunikaci s návštěvami.
Zázemí pro veletržní prezentaci
Modul jako jednací místo a zázemí pro veletržní expozici v exteriéru. Kontejnerový modul je klimatizován, vybaven kuchyňkou a na jedno z oken je instalována předokenní roleta. Střecha je přístupná a tvoří venkovní terasu pro jednání se zákazníky. Zábradlí terasy poskytuje plochu pro aplikaci velkoplošné reklamy.
Administrativní budova pro provoz skladu
Zázemí skladu je vytvořeno ze čtyř samostatně stojících obytných modulů přilehlých k hale, které slouží pro skladníky k odbavení příjmu a výdeji materiálů. Sanitární modul využívají také řidič dopravců. Na budově proběhla customizace. Celkové architektonické pojetí kontejnerů bylo vizuálně sladěno s halovým objektem. Kontejnery jsou lakovány v barvě RAL 9006, okna a dveře jsou v RAL 7016. Interiéry jsou klimatizovány. SERVIS 360° doplnil budovu o ocelový program v podobě stříšek a vstupních podest.
Vrátnice
Jednoduché zázemí pro obsluhu vrátnice. Objekt je vybaven klimatizací, která tak řeší efektivní chlazení a vytápění interiéru. Služba SERVIS 360° dodala prémiovou kuchyňku na míru včetně spotřebičů a kompletního vybavení. Fasáda modulu byla barevně sladěna s ostatními budovami areálu. Vrátnice je vybavena bezpečnostními dveřmi.

 

ALGECO Service Dame

Máte projekt nebo se chcete dozvědět více o našich řešeních?

Naši odborníci Vám jsou k dispozici od pondělí do pátku, vždy od 8:00 - 17.00 hodin.
 

Zavoláme Vám zpět

Náš SERVIS 360°

Vybavení - balíčky


  • Nábytek
  • Kuchyňky
  • Sanitární doplňky

Technika - balíčky


  • Sítě
  • Komunikace
  • Klimatizační technika

Bezpečnost - balíčky


  • Požární bezpečnost
  • Bezpečnostní technika
  • Pojištění
  • Údržba