Reference zákazníků

Vrátnice se zázemím pro její pracovníky
Reprezentativní budova vrátnice je sestavená ze dvou modulů. Půdorysně je rozdělena na veřejný prostor - recepce/část pro návštěvníky a prostor pro soukromou bezpečnostní službu se sociálním zázemím. Moduly jsou chráněny hliníkovým fasádním obkladovým systémem, který respektuje design hlavní budovy společnosti. Vnitřní prostory jsou klimatizované a vybaveny el. přímotopnými radiátory. Vnitřní dispozice nabízí příčku s oknem na míru, která je určena pro komunikaci s návštěvami.
Zázemí pro veletržní prezentaci
Modul jako jednací místo a zázemí pro veletržní expozici v exteriéru. Kontejnerový modul je klimatizován, vybaven kuchyňkou a na jedno z oken je instalována předokenní roleta. Střecha je přístupná a tvoří venkovní terasu pro jednání se zákazníky. Zábradlí terasy poskytuje plochu pro aplikaci velkoplošné reklamy.
Administrativní budova pro provoz skladu
Zázemí skladu je vytvořeno ze čtyř samostatně stojících obytných modulů přilehlých k hale, které slouží pro skladníky k odbavení příjmu a výdeji materiálů. Sanitární modul využívají také řidič dopravců. Na budově proběhla customizace. Celkové architektonické pojetí kontejnerů bylo vizuálně sladěno s halovým objektem. Kontejnery jsou lakovány v barvě RAL 9006, okna a dveře jsou v RAL 7016. Interiéry jsou klimatizovány. SERVIS 360° doplnil budovu o ocelový program v podobě stříšek a vstupních podest.
Vrátnice
Jednoduché zázemí pro obsluhu vrátnice. Objekt je vybaven klimatizací, která tak řeší efektivní chlazení a vytápění interiéru. Služba SERVIS 360° dodala prémiovou kuchyňku na míru včetně spotřebičů a kompletního vybavení. Fasáda modulu byla barevně sladěna s ostatními budovami areálu. Vrátnice je vybavena bezpečnostními dveřmi.
Administrativní zázemí pro společnost EUROVIA
Pro vedení betonárky a obalovny při výstavbě dálnice D4 jsme dodali modulární stavbu, jejíž součástí je mimo kanceláří také laboratoř. Zázemí je vybaveno nábytkem, kuchyňskou linkou vyrobenou na míru, datovými rozvody, split klimatizacemi, hliníkovými přístřešky či mřížemi. Pro pracovníky bylo vytvořeno také sociální zázemí s prémiovými sprchovými kouty, včetně nerezových doplňků.
Budova pro pracovníky stavební společnosti POHL CZ, a.s.
Modulární budova v sektoru SMART OFFICE je vybavena kuchyňkou s prémiovými spotřebiči, klimatizacemi a dalšími položkami z nabídky SERVIS 360°. Horní patro je přístupné pomocí venkovního schodiště, které je chráněno stříškami.
Náhradní dočasná budova jako zázemí pro pracovníky
Kanceláře, zasedací místnosti, šatny a sociální zařízení v provedení SMART OFFICE slouží jako náhradní řešení po dobu opravy stávajících objektů. Zákazník si vše pronajmul na dobu nezbytně nutnou. Součástí pronájmu této modulární stavby je také komplexní vybavení SERVIS 360°.
Mateřská škola jako modulární stavba SMART SCHOOL
Moderně zařízená mateřská školka pro děti firemních zaměstnanců poskytuje v 10-ti kontejnerových modulech bezpečné a příjemné zázemí pro celkem 28 dětí. Je zde zařízena herna, výdejna obědů, sociální zařízení, šatna a zázemí pro učitele. V denní místnosti – herně, kde děti i spí, je vytvořen vstup na zahradu školky. Je zde také instalován akustický podhled pro příjemnější pocit.
Gastro modul se sociálním zařízením
Revitalizací zelené plochy vznikl bikepark, jehož součástí je i rampa pro sportovce, která obsahuje stánek s občerstvením v modulu ALGECO. Gastro modul jsme realizovali z klasického lodního kontejneru, do kterého jsou provedeny potřebné otvory pro následné osazení na zakázku vyrobených okenních a dveřních výplní. Materiálem otvorových výplní jsou vyříznuté části plechových stěn kontejneru, tak aby zůstal zachován původní vzhled. Výdejní okénko je jištěno pneumatickými tlumiči.
Staveniště s komplexním zázemím včetně budov, vstupních turniketů, závor a oplocení
Svým rozsahem a komplexností dodávky, jde o velmi zajímavý a významný ALGECO projekt. Byly zde kladeny ty nejvyšší požadavky na kvalitu a provedení. Velký důraz byl i na rozsah poskytovaných služeb souvisejících nejen s vybavením objektu, ale i zabezpečení jeho okolí a provozu. Modulární stavba ALGECO poskytuje zázemí v podobě kancelářských prostor, zasedacích místností, sanitárního zařízení s kuchyňkou a školícího centra. Vnitřní prostory budovy jsou částečně rozděleny prosklenými stěnami a celý objekt je klimatizován. SERVIS 360° dodal kancelářský nábytek, vybavení kuchyně a IT vybavení pro prezentace a školení. Vstup do oploceného areálu lze pouze přes vrátnici se závorou a turnikety.

Máte projekt nebo se chcete dozvědět více o našich řešeních?

Naši odborníci Vám jsou k dispozici od pondělí do pátku, vždy od 8:00 - 17.00 hodin.
 

Zavoláme Vám zpět

Náš SERVIS 360°

Vybavení - balíčky


  • Nábytek
  • Kuchyňky
  • Sanitární doplňky

Technika - balíčky


  • Sítě
  • Komunikace
  • Klimatizační technika

Bezpečnost - balíčky


  • Požární bezpečnost
  • Bezpečnostní technika
  • Pojištění
  • Údržba