Reference zákazníků

Administrativní zázemí pro společnost EUROVIA
Pro vedení betonárky a obalovny při výstavbě dálnice D4 jsme dodali modulární stavbu, jejíž součástí je mimo kanceláří také laboratoř. Zázemí je vybaveno nábytkem, kuchyňskou linkou vyrobenou na míru, datovými rozvody, split klimatizacemi, hliníkovými přístřešky či mřížemi. Pro pracovníky bylo vytvořeno také sociální zázemí s prémiovými sprchovými kouty, včetně nerezových doplňků.
Budova pro pracovníky stavební společnosti POHL CZ, a.s.
Modulární budova v sektoru SMART OFFICE je vybavena kuchyňkou s prémiovými spotřebiči, klimatizacemi a dalšími položkami z nabídky SERVIS 360°. Horní patro je přístupné pomocí venkovního schodiště, které je chráněno stříškami.
Náhradní dočasná budova jako zázemí pro pracovníky
Kanceláře, zasedací místnosti, šatny a sociální zařízení v provedení SMART OFFICE slouží jako náhradní řešení po dobu opravy stávajících objektů. Zákazník si vše pronajmul na dobu nezbytně nutnou. Součástí pronájmu této modulární stavby je také komplexní vybavení SERVIS 360°.
Mateřská škola jako modulární stavba SMART SCHOOL
Moderně zařízená mateřská školka pro děti firemních zaměstnanců poskytuje v 10-ti kontejnerových modulech bezpečné a příjemné zázemí pro celkem 28 dětí. Je zde zařízena herna, výdejna obědů, sociální zařízení, šatna a zázemí pro učitele. V denní místnosti – herně, kde děti i spí, je vytvořen vstup na zahradu školky. Je zde také instalován akustický podhled pro příjemnější pocit.
Gastro modul se sociálním zařízením
Revitalizací zelené plochy vznikl bikepark, jehož součástí je i rampa pro sportovce, která obsahuje stánek s občerstvením v modulu ALGECO. Gastro modul jsme realizovali z klasického lodního kontejneru, do kterého jsou provedeny potřebné otvory pro následné osazení na zakázku vyrobených okenních a dveřních výplní. Materiálem otvorových výplní jsou vyříznuté části plechových stěn kontejneru, tak aby zůstal zachován původní vzhled. Výdejní okénko je jištěno pneumatickými tlumiči.
Staveniště s komplexním zázemím včetně budov, vstupních turniketů, závor a oplocení
Svým rozsahem a komplexností dodávky, jde o velmi zajímavý a významný ALGECO projekt. Byly zde kladeny ty nejvyšší požadavky na kvalitu a provedení. Velký důraz byl i na rozsah poskytovaných služeb souvisejících nejen s vybavením objektu, ale i zabezpečení jeho okolí a provozu. Modulární stavba ALGECO poskytuje zázemí v podobě kancelářských prostor, zasedacích místností, sanitárního zařízení s kuchyňkou a školícího centra. Vnitřní prostory budovy jsou částečně rozděleny prosklenými stěnami a celý objekt je klimatizován. SERVIS 360° dodal kancelářský nábytek, vybavení kuchyně a IT vybavení pro prezentace a školení. Vstup do oploceného areálu lze pouze přes vrátnici se závorou a turnikety.
Administrativní budova pro pracovníky
Pro významného dodavatele logistických a přepravních služeb jsme realizovali zázemí odbavující zásilky. Dvoupodlažní budova byla dle specifických požadavků zákazníka vyrobena a postavena během 10 – ti dnů. Na přání zákazníka má objekt zvýšenou požární odolnost, která je řešena v interiéru materiálem Fermacell, za použití standardních kontejnerových modulů ALGECO ADVANCE IN.
Administrativní budova pro pracovníky výrobního závodu
Pro významného světového výrobce automobilů jsme realizovali modulární stavbu, která slouží jako zázemí pro pracovníky společnosti. Dvoupodlažní budovu tvoří celkem 12 modulů produktové řady ALGECO IN. Tato stavba je specifická svým umístěním. Je postavena v interiéru výrobní haly tak, aby poskytovala komfortní zázemí a přitom nepřekážela běžnému provozu. S ohledem na pohyb vysokozdvižné techniky v jejím okolí, je stavba doplněna o podpůrnou stropní konstrukci, která slouží jako rošt pro druhé podlaží. Kanceláře jsou plně klimatizované a zasíťované.
Rozšíření prostor základní školy
Základní škola Richnava je projektem, který v I. etapě sestával ze 14 modulů, pronajatých na dobu 1 roku jako dočasná stavba. Ve druhé etapě byl objekt přestěhován na nové místo v obci. Budova narostla díky přidaným modulům ALGECO ADVANCE IN o další druhé patro. V současné době je v této školní budově celkem 7 tříd, které jsou propojeny interiérovým schodištěm. Modulární stavba umožnila vznik kabinetů pro pedagogy, chodby s věšáky a sociálního zázemí.
Zázemí stavby - kancelářský komplex a šatny v Brně
Přízemní kontejnerové budovy složené z celkem 34 ALGECO modulů, poskytují zázemí pro pracovníky společnosti, která v sousedství realizuje výstavbu nového objektu. Ve dvou samostatně stojících budovách jsou kancelářské prostory a šatny, včetně sociálních zařízení. Zázemí zde nalezli nejen administrativní pracovníci, ale také pracovníci fungujícího velkoskladu. Každá část má svůj samostatný vchod. Nad vstupy do objektů jsou na požadavek investora instalovány přístřešky. Prostory šaten jsou rozděleny na část pro muže a část pro ženy.

Máte projekt nebo se chcete dozvědět více o našich řešeních?

Naši odborníci Vám jsou k dispozici od pondělí do pátku, vždy od 8:00 - 17.00 hodin.
 

Zavoláme Vám zpět

Náš SERVIS 360°

Vybavení - balíčky


  • Nábytek
  • Kuchyňky
  • Sanitární doplňky

Technika - balíčky


  • Sítě
  • Komunikace
  • Klimatizační technika

Bezpečnost - balíčky


  • Požární bezpečnost
  • Bezpečnostní technika
  • Pojištění
  • Údržba