News

17. Červenec 2019
Kancelářská budova k vznikajícím výrobním halám společnosti s. n. o. p. cz a.s.
Kontejnerové moduly jsou součástí již třetího výrobního závodu společnosti s. n. o. p. cz a.s. Jednopodlažní sestava složená z celkem 11 kancelářských a 5 sanitárních kontejnerů v provedení ADVANCE PLUS poskytuje komfortní zázemí pro kanceláře. V této budově jsou také šatny pro zaměstnance. Budova je vybavena klimatizací a tepelnou pohodu regulují i venkovní žaluzie.
5. Červen 2019
Moduly ALGECO PROGRESS ze Starého Města pro automotive
Významný německý výrobce automobilů si vybral pro své kanceláře naši nejlepší řadu kontejnerů – typ ALGECO PROGRESS. Dvě samostatné 3. patrové budovy vyrobené v závodě ALGECO Staré Město budou propojeny spojovacím modulem, u kterého bude i výtah. Objekt bude mít tzv. zelenou střechu osazenou trávníkem. Z průběhu výroby vám brzy přineseme i videoreportáž.
4. Červen 2019
Kontejnery ALGECO v Budapešti, jako komfortní kanceláře největšího výrobce farmaceutik v Maďarsku
Gedeon Richter Plc. je farmaceutická společnost s celosvětovou působností a více než 110 letou tradicí ve výzkumu, vývoji a výrobě léčiv. Má dominantní postavení v oblasti péče o zdraví ženy. Tato společnost si vybrala kontejnerové moduly ALGECO pro stavbu kancelářské budovy v Budapešti. Modulární systém poskytuje zázemí pro celkem 72 pracovníků. Objekt má 3. patra a podlahovou plochu 376,5 m2.
11. Květen 2019
Moduly ALGECO součástí MS v hokeji na Slovensku
10. května začalo na Slovensku další Mistrovství světa v ledním hokeji. Kontejnery ALGECO jsou jeho součástí.
9. Květen 2019
Konfigurátor kontejnerových stěn součástí Autodesk LIVE 2020
Náš konfigurátor kontejnerových stěn se stal součástí konference "Autodesk LIVE 2020" jako referenční ukázka. Tento konfigurátor slouží zákazníkům k modelování prostorového řešení s použitím našich kontejnerů a široké uplatnění nachází zejména v projekčních a architektonických kancelářích.
26. Duben 2019
Připravte se na horké léto včas!
S nadcházejícím teplým obdobím si Vám dovolujeme nabídnout kvalitní klimatizaci do kanceláří a menších prostor, a to včetně certifikované montáže.
13. Březen 2019
Kompletní vybavení pro vaše eventy i v roce 2019
Každý velký festival či event se vždy potýká s nutností zajisti zázemí pro učinkujícící, personál či diváky. S ohledem na naše dlouholeté zkušenosti v tomto oboru, přicházíme s možnosti pronájmu dočasných mobilních staveb, sanitárních kontejnerů, oplocení či komplexního zajištění dalších služeb na Vašich akcích. Zázemí každé akce připravujeme pro každého klienta na míru dle jeho požadavků.
4. Březen 2019
Nový katalog Reference ALGECO k dispozici
Stejně jako v posledních letech jsme připravili aktuální verzi našeho katalogu Reference ALGECO. Doplnili jsme fotografie z roku 2018. Mateřskou školu v Bystřici, třípatrovou sestavu Varroc v Novém Jíčíně a další a další realizace. Věříme, že se Vám bude líbit.
23. Únor 2019
Vyzkoušejte zdarma naši sestavu ADVANCE PLUS
Přemýšlíte o pronájmu naší prémiové řady ADVANCE PLUS, ale máte pochybnosti o tom, že to není správné řešení pro vás? Máte otázky ohledně použitelnosti a nejste si jisti touto investicí? Využijte možnost vyzkoušet si naši sestavu ADVANCE PLUS zdarma.
23. Únor 2019
Kompletní zázemí rekonstrukce nádraží v Brně
V závěru roku 2018 jsme zajistili realizaci dočasné čekárny v dolním nádraží v Brně. Naše moduly se staly součástí rozsáhlé rekonstrukce vlakového nádraží v Brně. Z našich buněk byla vytvořena dočasná čekárna, která je vybavena 40 židlemi a stoly, a prostor pro prodej lístků až pro 110 lidí.

Máte projekt nebo se chcete dozvědět více o našich řešeních?

Naši odborníci Vám jsou k dispozici od pondělí do pátku, vždy od 8:00 - 17.00 hodin.
 

Zavoláme Vám zpět

Náš SERVIS 360°

Vybavení - balíčky


  • Nábytek
  • Kuchyňky
  • Sanitární doplňky

Technika - balíčky


  • Sítě
  • Komunikace
  • Klimatizační technika

Bezpečnost - balíčky


  • Požární bezpečnost
  • Bezpečnostní technika
  • Pojištění
  • Údržba