Servis 360°

Stavby na klíč s ALGECO

U ALGECO obdržíte vše z jedné ruky: poradíme, naplánujeme, dodáme, provedeme montáž a předáme Vám modulární stavbu na klíč. Váš projekt doprovází na každém kroku tým expertů s vlastními architekty, technickými kresliči a stavebními inženýry.

Tak vznikají - zcela podle Vašich individuálních potřeb - flexibilní a individuální řešení prostor s rozhodujícími výhodami: Díky servisu 360° nabízíme vedle vybavení stavenišť, např. stavebním oplocením, proudem a vodou, také technickou infrastrukturu budovy, jako jsou sítě, telekomunikační a bezpečnostní technika. Kromě toho vybavíme hotovou budovu nábytkem a speciálním zařízením jako třeba nestandardními podlahovými krytinami. Nadto jsme schopni zajistit nejrůznější služby související se správou a řízením Vaší modulární stavby, např. pojištění stavby, smlouvy o údržbě, správu obsazení, domovnické služby a úklid.

Postavíme pro Vás na klíč nebo až do požadovaného stupně výstavby a podpoříme Vás vhodným balíčkem služeb za atraktivní ceny. Přitom rozlišujeme tři různé nabídky služeb.

 

 


 

Servis 360° - balíčky

Co dělá z kontejnerového modulu komfortní pracoviště? Kancelářský nábytek, sítě a telefon. Ke standardu dnes už často patří i klimatizace. Otázkou zůstává, zda si všechny ty elektrikářské práce, klimatizační a bezpečnostní techniku, jakož i zařízení interiérů zajistíte u různých specializovaných firem sami. Rádi Vás podpoříme vhodným balíčkem služeb za atraktivní ceny.

 

Náš znalecký tým ALGECO je Vám kdykoliv k dispozici v oblasti poradenských služeb, vypracuje pro Vás návrh či projekt a vyřídí za Vás papírování na úřadech.

Toto komplexní vedení Vaší stavby zaručuje největší možnou jistotu při projektování a plnou kontrolu nákladů. Ve všech fázích stavby můžete počítat se spolehlivou přípravou a vyřízením projektu, jakož i s nejkratším možným trváním stavby.

Pro kompletní nabídku se neváhejte obrátit přímo na naše obchodní zástupce.

Více než 90 % našich zákazníků si nechává vybavit své kontejnery či mobilní stavby nábytkem k pronájmu od ALGECO. Přitom si zákazníci mohou vybrat, podobně jako u našich produktů, ze tří nábytkových řad: od standardu přes komfort až po vybavení premium. Objednejte si nábytek k pronájmu v balíčku za extra zajímavé ceny. Všimněte si i našich kuchyňských balíčků a sanitárních startovacích balíčků s vhodnými doplňky a předměty denní spotřeby pro Vaše sanitární prostory.

Se stoupající oblibou modulárních staveb v nejrůznějších odvětvích rostou i technické požadavky. Tak se dnes už všude staly standardem sítě, komunikační technika i klimatizace. Poznejte lépe naše technické možnosti a individuální nabídky, například bezpečnostní techniky!

K základnímu zabezpečení budovy patří dle platných směrnic pro pracoviště kouřové detektory a hasicí přístroje. Po dohodě s Vámi se rádi ujmeme údržbových povinností daných ze zákona. A aby Vaše vlastní rizika zůstala předvídatelná, doporučujeme Vám nadto naše balíčky pojištění. Rozsah pojištění a finanční spoluúčast si určíte sami! Jako důležitou základní ochranu Vám tyto služby samozřejmě nabízíme v balíčku.

I po předání stavby Vás v každodenním provozu rádi podpoříme. Víte už například, kdo se v místě postará o úklidové služby? Nebo byste chtěli využít základní zásobování potravinami a nápoji?

Máte projekt nebo se chcete dozvědět více o našich řešeních?

Naši odborníci Vám jsou k dispozici od pondělí do pátku, vždy od 8:00 - 17.00 hodin.
 

Zavoláme Vám zpět

Náš servis 360°

Vybavení - balíčky


  • Nábytek
  • Kuchyňky
  • Sanitární doplňky

Technika - balíčky


  • Sítě
  • Komunikace
  • Klimatizační technika

Bezpečnost - balíčky


  • Požární bezpečnost
  • Bezpečnostní technika
  • Pojištění
  • Údržba