O ALGECO

Společnost ALGECO je spolehlivým dodavatelem modulárních staveb a zodpovědným partnerem stovek spokojených zákazníků. Mimo Obytné kontejnery, Stavební buňky a Skladové kontejnery dodáváme také kompletní Modulární stavby firemních či školských zařízení. Kancelářské prostory, Skladové kontejnery, Vybavení staveniště a kompletní servis pro Eventy. Nedílnou součástí našeho portfolia je také komplexní SERVIS 360°.

Přehled

ALGECO s.r.o. Česká republika a Slovenská republika je součástí skupiny Modulaire Group.

Modulaire Group je lídrem v evropských modulárních službách a infrastruktuře. Vytváříme inteligentní prostory, kde mohou lidé žít, pracovat a učit se. Naše podnikání je navrženo tak, aby pomohlo zákazníkům najít správné prostorové řešení bez ohledu na jejich požadavky. Skupina Modulaire Group působí v 25 zemích a má přibližně 259 000 modulárních jednotek a přenosných skladových prostorů, dále 3 400 dočasných ubytovacích jednotek. Společnost působí jako Algeco v Evropě a Skandinávii, Elliott, Advanté a Carter ve Velké Británii, BUKO Huisvesting, BUKO Bouw & Winkels a BUKO Bouwsystemen v Nizozemsku, Ausco v Austrálii, Portacom na Novém Zélandu a Algeco Chengdong v Číně.

Dva vlastní výrobní závody s celkovou kapacitou 16.000 kontejnerových jednotek ročně zajišťují dostatečnou kapacitu pro realizace modulárních projektů ať už formou pronájmu s komplexním SERVIS 360° nebo formou prodejních modulů upravených přesně na míru požadavkům našich zákazníků.

Vzhledem k tomu, že provozujeme svou hlavní obchodní činnost ve stále rostoucím počtu zemí, máme vynikající předpoklady spolupracovat s největšími zákazníky na všech mezinárodních projektech.

90 % obratu výroby tvoří export, především do sesterských společnosti Algeco v zemích západní, jižní, severní a východní Evropy.

Naše produktové portfolio SERVIS 360° s více jak 250.000 flexibilními moduly, určenými k pronájmu napříč všemi sektory, z nás činní lídra v pronájmu komplexních servisních řešení v Evropě, v tomto oboru provádíme více než 160.000 logistických pohybů ročně. Nabídka pronájmů je neustále rozšiřována o nové vybavení a služby, tento trend je založený na rostoucích nárocích našich zákazníků, naším cílem je tedy dodávat nejen modulární systém v nejvyšší kvalitě, ale rovněž široké portfolio služeb SERVIS 360°.

 

TQM – komplexní řízení kvality (Total Quality Management)

Naše produkty vyvíjíme, vyrábíme a testujeme ve vlastních závodech, přitom vždy spolehlivě řídíme a kontrolujeme všechny procesy. Závody, v nichž se produkty vyrábějí, jsou certifikovány podle EN ISO 9001:2016, která nahrazuje dřívější normu ISO 9001:2009. Dále v roce 2018 naše společnost přešla na aktualizované normy a získala další certifikáty: EN ISO 14001:2016. Počátkem roku 2021 jsme byli úspěšně certifikování na novou normu ISO 45001:2018, jenž nahradila normu OHSAS 18001:2008.

ISO 450001:2018 klade důraz na zaměření zainteresovaných stran v kontextu organizace s přínosem pro bezpečnost práce a ochranu zdraví. Integrovaný systém řízení každoročně prověřuje renomovaná certifikační společnost BVQI. Naše produkty samozřejmě odpovídají všem relevantním bezpečnostním standardům a zákonným požadavkům.

 

Bezpečnost a ochrana zdraví na prvním místě!

Přítomnosti na místním trhu v globálním měřítku
Algeco si uvědomuje, že provozuschopnost mobilních prostorových řešení je velmi důležitá pro tisíce organizací, které se na ně spoléhají. Z tohoto důvodu je poskytování vynikajících služeb pro Algeco závazné. Ve skutečnosti je většina ze 3000 zaměstnanců společnosti zaměřena výhradně na servis produktů. Mezi služby poskytované společností Algeco patří: instalace a místopráce, dodávky a sestavení, stěhování, renovace; rozšířené záruky; design a CADD (počítačem podporované navrhování a kreslení).

 

Trvalé vedoucí postavení na trhu
Společnost Algeco je odhodlána poskytovat inovativní řešení prostoru na všech úrovních společnosti. Algeco může nabídnout širokou škálu služeb, ale hlavním zaměřením společnosti bylo vždy poskytovat řešení jedinečného prostoru pro organizace všech velikostí jak v soukromém, tak ve veřejném sektoru.

 

Následující aktiva přispívají k vedoucímu postavení na trhu společnosti Algeco v mobilních a modulárních oblastech:

 • Nejdelší záznamy společnosti, které se datují více než pět desetiletí do minulosti
 • Mezinárodní nabídka služeb nabízející nejlepší užitek pro zákazníky
 • Zákazník opakující nákup a zúčastněný zákazník
 • Katalyzátor pro nové produktové inovace v celém odvětví
 • Silný manažerský tým s dlouhým funkčním obdobím a odbornou způsobilostí v oboru
 • Dokonalost poskytování služeb díky školení a motivaci zaměstnanců

 

Identifikační údaje:

Obchodní firma:
ALGECO s.r.o.

Sídlo:
Spytihněv, Olšík 586, PSČ 76364

Datum vzniku a zápisu:
5. března 1998

Spisová značka:
C 29914 vedená u Krajského soudu v Brně

Identifikační číslo:
25520334

Právní forma:
Společnost s ručením omezeným

 

 

Máte projekt nebo se chcete dozvědět více o našich řešeních?

Naši odborníci Vám jsou k dispozici od pondělí do pátku, vždy od 8:00 - 17.00 hodin.
 

Zavoláme Vám zpět

Náš SERVIS 360°

Vybavení - balíčky


 • Nábytek
 • Kuchyňky
 • Sanitární doplňky

Technika - balíčky


 • Sítě
 • Komunikace
 • Klimatizační technika

Bezpečnost - balíčky


 • Požární bezpečnost
 • Bezpečnostní technika
 • Pojištění
 • Údržba