Reference zákazníků

Reference
Kompletní zázemí rekonstrukce nádraží v Brně
Naše modulární stavby se staly součástí rozsáhlé rekonstrukce vlakového nádraži v Brně. Z našich buňek byla vytvořena dočasná čekárna, která je vybavena 40 židlemi a stoly, a prostor pro prodej lístků až pro 110 lidí.
Naše modulární stavby jako zázemí čtyřletého projektu v Praze
V roce 2015 byl v Praze zahájen investiční plán na výměnu čtyř spalovacích kotlů. Realizace projektu přišla v roce 2018.
Zázemí pro děti ve školce z modulárních staveb
Tentokrát Vám přinášíme asi nejpestřejší a nejbarevnější referenci za dlouhou dobu. Naše modulární stavby byly využity jako dočasná školka v Bystřici.
Kompletní zázemí a servis pro zákazníka v Dobříši
Celá dvoupatrová modulární sestava sloužila zákazníkovi v Dobříši z oblasti automotive průmyslu v roce 2018. Moduly byly dodány pro účely kanceláře, šatny a jídelny. Součástí dodávky byl také samozřejmě kompletní Servis 360° pro naše modulární stavby včetně klimatizací pro pohodlí uvnitř budov.
Třípodlažní sestava pro stálého zákazníka
Kontejnerová, třípodlažní sestava byla dodána s kompletně repasovaných, obytných kontejnerů. Sanitární kontejnery byly nově vyrobeny.
Dny NATO 2018
ALGECO se opět po roce stalo partnerem DNY NATO. Naše modulární stavby posloužily jako zázemí této velkolepé akce a zároveň jsme mohli vyzkoušet kvalitu našich staveb netradičním způsobem. Na naší modulární stavbě přistával vrtulník! Kromě této zajímavé zkušenost byly naše stavby použity hlavně pro organizaci celé akce a také jako VIP zóna. Samozřejmostí je také kompletní servis našich modulárních staveb, který každý rok pro tuto skvělou a populární akci dodáváme.
Administrativní zázemí pro zaměstnance společnosti
Kontejnery tvoří administrativní zázemí pro zaměstnance společnosti. Budovu tvoří jednotlivé kanceláře, zasedací místnost, jídelní prostor a sanitární zařízení.Kanceláře jsou vybaveny nábytkem, žaluziemi, klimatizacemi a požárním hlásičem.
Zázemí pro televizní štáby na motocyklových závodech v Brně
Kontejnery byly dodány pro televizní štáby přenášející závody do celého světa. Byly vybaveny klimatizacemi a speciální úpravou okenního prostupu pro propojení kabelů. Dále byly vybaveny stoly a židlemi. 2 kontejnery byly pro policisty a dva pro obsluhu.
Moduly s nejrozsáhlejšími službami a kuchyní PREMIUM
Pro tuto realizaci dodáváme nejrozsáhlejší služby: maitenance services, úklid s dodávkami hyg. potřeb (mýdlo, ručníky, papírové ubrousky). IT řešení - rozvody kabelů, kompletní vybavení vč. kuchyně Premium. bezpečnostní řešení - walk ways na podesty, hasicí přístroje, venkovní osvětlení, značení.
Zázemí rekonstrukce Negrelliho viaduktu v Praze
Projekt pro rekonstrukci Negrelliho viaduktu v Praze. Budova slouží pro administrativní zázemí stavby. Sestava je ze systému vložených chodeb. Sestava obashuje sanitární zázemí a kuchyňky. Kanceláře jsou klimatizovány vestavěnými klimatizacemi. Vstup do horních pater je přes schodišťové věže.
Zázemí pro městskou policii v Praze
Městská část Praha 14 - Černý most realizuje rekonstrukci budovy pro městskou policii. Pro zachování provozu museli zajistit dočasné kancelářské prostory a šatny.
Dvoupatrové zázemí staveniště v Praze
Zařízení staveniště pro stavbu. Sestava je vybavena sanitárními moduly, v 1.NP jsou šatny pro pracovníky, 2.NP je určeno pro vedení stavby (kanceláře, meeting room).
Zázemí firmy při modernizaci výroby
Společnost se v roce 2017 rozhodla zahájit plánovaný projekt, který má kompletně modernizovat všechny její provozy. Projekt měl by se realizovat ve dvou etapách a předpokládaný konec je plánován v roce 2027. Cílem projektu je zvýšit vyýrobu buničiny a papíru a zároveň snížit výrobní náklady a vliv na životní prostředí.
Rekonstrukce obchodu v Opavě
Zákazník potřeboval vyřešit zázemí pro pracovníky na stavbě a v průběhu rekonstrukce také pro zaměstnance a zákazníky OC. Dodávali jsme také vybavení kanceláří klimatizace, fekální tanky.
Showroom moderní techniky z našich modulárních staveb
Z našich moderních modulů jsme vytvořili showroom pro předvádění elektrických koloběžek a jiných moderních produktů u jednoho z největších showroomů elektroniky v České Republice. Moduly obsahují kromě kompletního vybavení na přání zákazníka i celoprosklené dveře, které dodávají celé sestavě moderní design.
Pronájem kontejnerů pro přední hudební festival na Slovensku
Ani letos nechyběla spolupráce s jedním z největších slovenských festivalů. Tento festival se po dlouhé roky umisťuje na předních příčkách žebříčků nejlepších evropských i světových festivalů. Počet pronajatých kontejnerů a vybavení se letos opět navýšil. Nechybělo zázemí pro organizátory, hudebníky či subdodavatele. Využity byly např. i plně klimatizované press centrum či polní nemocnice, která poskytovala zdravotnický servis pro návštěvníky. Letos jsme zde poprvé umístili také náš VIP produkt ALGECO Shop. Organizátoři z něj byli nadšeni a tak se rozhodli, umístít ho na místo, kde se sdružuje snad nejvíce návštěvníků festivalu, u hlavního stage. Tento produkt organizátoři využili k prodeji svého merchandisu. Na horní terase ALGECO Shopu vystupovali různý umělci a dělali se zde rozhovory se zajímavými lidmi.
Kontejnery ALGECO opět na Letní filmové škole
I letos jsme navázali na spolupráci z minulých let a opět zajišťovali zázemí Letní filmové školy. Ročník 2016 nabídl návštěvníkům opět spoustu filmů a jiné zábavy po celém Uherském Hradišti. Oproti předchozím ročníkům jsme letos rozšířili naše portfolio pronajatých kontejnerů, a k sanitárním kontejnerům, které jako vždy poskytovaly zázemí po celou dobu trvání týdenního festivalu, jsme přidali i ALGECO SHOP, který si našel po dobu trvání týdenní akce vysoké uplatnění. Sloužil totiž jako informační centrum a tak ALGECO SHOP navštívilo spoustu návštěvníků festivalu.
Jednací místnost a zázemí stavby z našich modulárních staveb
Modulární stavby jsou použity jako kanceláře a jednací mistnost pro vedení stavby. Zákazník potřeboval solidní zazemí pro jednání se subdodavateli a proto si vybral nový produkt ADVANCE PLUS. Součástí sestavy je i samostatná kuchyň a sanitární kontejner. Sestava je klimatizovaná dodaná s nabytkem promitacím platnem a stožáry na vlajky. Před vstupem je podesta a stříška. Na chodbě je čistící zona. Sestava je dodaná s centrálním rozvaděčem.
Stavby ALGECO opět na jednom z vrcholů léta na Slovensku
Opět po roce se vrátily modulární stavby ALGECO na přední hudební festival na Slovensku, který se svou kvalitou a zázemím řadí k nejlepším letním festivalům v celé Evropě. I letos ALGECO dodalo své špičkové produkty ALGEOCO SHOP, které sloužily k prodeji merchandisu, či jako zázemí pro natáčení rozhovorů. Patrová terasa ALGECO SHOP poskytovala krásný výhled na celý areál. Samotné zázemí festivalu však není pouze o VIP produktech a výhledech na krásný areál. I letos jsme dodali výsoký počet modulárních staveb a kontejnerů, které posloužili organizátorům, vystupujícím či subdodavatelům. Samozřejmostí jsou také sanitární kontejnery, či stavby pro zdravotnické oddělení celého festivalu. U vybraných produktů ALGECO v rámci Servisu 360° dodalo plně klimatizovaný interiér včetně veškerého vybavení.
VIP sestava a další zázemí festivalu v Ostravě
Kontejnery jsou použity zejména jako sestava organizačního štábu, VIP sestava u hlavního pódia, dále v zázemí festivalu pro hudebníky a pracovníky festivalu. Sanitární kontejnery jako WC a sprchy v zázemí a v oficiálním kempu.
Mezinárodní letecké dny SIAF 2017 Letiště Sliač
V srpnu 2017 se konal sedmý ročník Mezinárodních leteckých dnů v Sliači. Během prvního dne zaznamenal rekord v návštěvnosti,kdy přišlo na Sliačské letiště rekordních 100 000 návštěvníků. SIAF je nejnavštěvovanější událostí roku na Slovensku. Moduly Algeco byly umístěny pouze ve VIP zóně a sloužily jako zázemí pro návštěvníky. Osm modulů bylo rozděleno na čtyři skyboxy. Každý skybox se skládal ze dvou kontejnerů. Skybox byl složen z recepce, malého skladu a relaxační místnosti.
Kanceláře a zázemí včetně kuchyňky pro zaměstnance firmy v Novém Jičíně
Kontejnery byly použity jako kanceláře se sociálním zázemím pro zaměstnance firmy. Zákazník řeší prostor pro zaměstnace a vzhledem k nedostatku místa se rozhodli pro výstavbu zázemí z kontejnerů. Kromě kontejnerů jsme dodávali také kuchyňku. Sestava bude rozdělena na dva objekty, kaceláře a recepci.
Výstavba základní školy
Od prvního návrhu projekční kanceláře byla realizována za cca 5 měsíců dvoupatrová sestava tvořená obytnými a sanitárními moduly o rozměrech 2,5 x 6 m se světlou vnitřní výškou 3 m. Sestava slouží pro 96 dětí základní školy Velká Chuchle v Praze 5, pro které bylo potřeba realizovat dočasné prostory z důvodu rekonstrukce původní zděné školy. V modulové škole jsou 4 třídy, kabinet, šatna, sociální zázemí pro děti a učitele a úklidová místnost. Na realizaci se podílelo několik subdodavatelů, kteří na stavbu dodávali Multi Split klimatizace, ocelové konstrukce v podobě venkovního schodiště a kotvících konstrukcí klimatizací, vodovodní a kanalizační přípojku, požární vodovod a hromosvod.
Dočasná školka z našich modulárních staveb
Moduly byly použity pro děti z mateřské školky Kollárova, Úvaly. Pro cca 126 dětí bylo potřeba realizovat prostory. Rekonstrukce původní školky musela být prodloužena z důvodu nálezu většího objemu azbestu. Za cca 1 měsíc muselo být vše realizováno. dodávalo se IN36, INS, centrální rozvaděče a podkladové kostky.
Modulární stavby jako školící středisko pro zaměstnance
Objekt slouží jako školící středisko pro zaměstnance firmy a jedna menší kancelář. Pro výstavbu objektu z obytných kontejnerových modulů se zákazník rozhodl především z časových důvodů. Kromě kontejnerů jsme dodávali také přístřešek nad vstupními dveřmi, klimatizace VIVAX a hasící přístroje.
Velká administrativní budova s kompletním vybavením
V marci 2017 bola v rámci výstavby automobilky Jaguar Land Rover v Nitre postavená pre jednu z nemeckých spoločností veľká administratívna budova z mobilných kontajnerov Algeco. Budova slúži na administratívne účely pre interných a externých zamestnancov. Samozrejmosťou je samostatné sociálne zázemie pre montážnych pracovníkov. V rámci tejto spolupráce bolo poskytnutých veľmi veľa štandardných aj nadštandardných služieb, ako napríklad kompletný nábytok kancelárií, split klimatizácie, rozvody kabeláže, mobilné oplotenie, samostojace bariéry, tlačiareň, koberec a pod. Všetky priestory firmy sú pravidelne upratované.

Máte projekt nebo se chcete dozvědět více o našich řešeních?

Naši odborníci Vám jsou k dispozici od pondělí do pátku, vždy od 8:00 - 17.00 hodin.
 

Zavoláme Vám zpět

Náš servis 360°

Vybavení - balíčky


  • Nábytek
  • Kuchyňky
  • Sanitární doplňky

Technika - balíčky


  • Sítě
  • Komunikace
  • Klimatizační technika

Bezpečnost - balíčky


  • Požární bezpečnost
  • Bezpečnostní technika
  • Pojištění
  • Údržba